شمال

مناطق شمال ایران به خاطر وجود جنگل ها و طبعیت چشم نواز همواره یکی از مکان های گردشگری در بین مردم ما می باشد؛ شمال به خاطر قرار گرفتن در بین رشته کوه های البرز و دریاچه خزر (مازندران) دارای آب هوای همیشه مرطوب و باراش فراوان می باشد، که این امر باعث سرسبزی بی نظیر شمال شده است.

ما در اینجا سعی داریم بهترین مناطق شمال را به شما معرفی کنیم و هر آنچه که در سفر به شمال نیاز دارید را در دسترس شما قرار دهیم. لطفا ما را دنبال کنید و اگر توضیحاتی درباره شمال لازم دانستید از طریق بخش نظرات انتهای صفحه با ما به اشتراک بگذارید، معرفی منطقه ای که در شمال ما فراموش به معرفی آن شده ایم می تواند کمک شایانی به ما باشد.

تور شمال | قیمت تور شمال | شمالگردی

تور شمال

یکی ازعلاقه مندی های ما ایرانی ها شمالگردی می باشد؛ در اینجا بهترین تورهای شمال را برای سفر به مناطق سر سبز و زیبای شمال کشور درج نموده ایم.

بهترین زمان برای تور شمال مسلما فصل زیبای پاییز می باشد که در جنگل های شمال می توانید بینهایت منظره زیبا را مشاهده و آرامش طبیعت شمال را در روح خود جاری نمایید. البته در فصل تابستان و بهار نیز تور شمال بسیار پر طرفدار است.

برای دیدن تمام تورهای شمال روی دگمه زیر کلیک کنید

تور شمال

در این بخش آژنس های مسافرتی می توانند پکیج های تور های خود برای سفر به شهر های شمالی کشور در استان های مازندران، گلستان و گیلان را معرفی نمایند. تا کاربران بازدید کننده بتوانند بهترین انتخاب را از بین پکیج های مورد نظر ارائه شده درباره تور های شمال انجام دهند. همچنین در بخش تورهای یک روزه نیز تعداد زیادی پکیج سفر برای تور های یک روزه شمال وجود دارد.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا حرفی و سخنی درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :