تور بلغارستان

از جمله کشورهای بسیار زیبا که مقصد بسیاری از گردشگران نیز میباشد بلغارستان است. بلغارستان در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته است و پایتخت آن نیز شهر سوفیا میباشد. تور بلغارستان بهترین فرصت را برای گردشگرانی که قصد دارند تا از این کشور زیبا و جاذبه های گردشگری آن دیدن کنند فراهم آورده است. گردشگران و علاقمندان به بلغارستان و جاذبه های گردشگری آن میتوانند بصورت انفرادی نیز به این کشور زیبا سفر کنند اما تور بلغارستان مزیت های بسیار بیشتری را برای گردشگران بوجود می آورد که در سفر انفرادی هیچ یک از این مزایا وجود ندارد.

جدول قیمت تور بلغارستان و آژانس های رسمی برگزارکننده تور های بلغارستان

مدت / زمان تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

تور 7 روزه بلغارستان

در تمام ایام سال


ویژه نوروز 98

7.870.000


11.900.000

ندای سفر 02188522362
         
تور بلغارستان 7 روزه

در تمام ایام سال


در نوروز 98

7.750.000 


11.850.000

پرگار 02144899001

 برای رزرو تور بلغارستان با شماره های داخل جدول تماس بگیرید

یکی از مزیت های بزرگی که با شرکت در تور بلغارستان برای گردشگران بوجود می آید کاهش هزینه ها میباشد. هزینه های گردشگر تا حد زیادی با شرکت در تور بلغارستان کاهش می یابد و به طور کلی از روش های مقرون بصرفه برای سفر به گرجستان میباشد. رقابتی که در بین آژانس های مسافرتی برای جلب مشتری وجود دارد یکی از دلایلی است که باعث کاهش قیمت تور بلغارستان شده است. متقاضیان شرکت در تور بلغارستان میتوانند قیمت های آژانس های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و در تورهایی که نازلترین قیمت ها را دارند شرکت نمایند.

تور بلغارستان

سفر انفرادی به بلغارستان برای افرادی که برای اولین بار به این کشور سفر میکنند به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود. گردشگر به هیچ وجه نمیتواتد بصورت انفرادی تمام جاذبه های گردشگری بلغارستان را شناسایی و از آنها بازدید کند. با شرکت در تورگرجستان هواره یک راهنما و یا همان لیدر در اختیار گروه قرار میگیرد که میتواند بهترین جاذبه های بلغارستان را یک به یک به گردشگران معرفی نماید.

همانطور که گفته شد و میدانید با شرکت در تور بلغارستان گردشگران زیادی شما را همراهی خواهند نمود. این گردشگران که در بازدید از جاذبه های گردشگری همواره همراه شما هستند میتوانند به عنوان دوست شما نیز محسوب شوند. شما میتوانید با این گردشگران ارتباط برقرار کرده و با آنها اشنا شوند و یا حتی برای سفرهای بعدی نیز با این گردشگران همراه شوید.

تور بلغارستان

شناسایی بهترین هتل ها در سفر انفرادی به بلغارستان توسط افراد معمولی بسیار مشکل است. تعداد زیادی هتل در شهرهای بلغارستان وجود دارد که از لحاظ ارائه خدمات و کیفیت متفاوت هستند. مجریان برگزاری تور بلغارستان بهترین هتل ها را شناسایی و برای مدت زمان اقامت مسافران در نظر میگیرند. از جمله هتل هایی که در تور بلغارستان برای گردشگران مهیا میشوند را میتوان گلدن سندز و وارنا نام برد که از هتل های مجهز و بسیار عالی بلغارستان محسوب میشوند. بهترین زمان سفر به بلغارستان تابستان میباشد زیرا در این قصل دمای هوا به ۲۷ تا ۳۵ درجه سانتیگراد میرسد و درجه هوای بسیار مناسبی برای گشت و گذار در شهر های این کشور و بخصوص گردشهای ساحلی میباشد.

مجله گردشگری توریستی ها با اطلاعات جامع و کاملی که از جاذبه های گردشگری بلغارستان و هتل های این کشور در اختیار شما قرار میدهد میتواند نقش یک راهنمای بسیار خوب را ایفا کند. 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 21 کاربر