تور گرجستان

زمان های مناسب به همراه ویژگی تور گرجستان را برایتان معرفی نموده ایم؛ پس از بررسی هر یک از تورهای گرجستان که دارای توضیح مناسب می باشد بهترین را برای سفر خود به گرجستان انتخاب نمایید. برای انتخاب این تور حتما قیمت تور گرجستان و شرایط زمانی سفر را در نظر داشته باشید تا بیشترین لذت را از سفر به گرجستان ببرید.

تور گرجستان | تور باتومی | تور تفلیس | قیمت تور گرجستان

برای شما مسافران و گردشگران عزیز در این بخش از پرتال بریم تور شرایط تور گرجستان و سفر به شهرهای زیبای تفلیس و باتومی را در کشور گرجستان قرار داده ایم. اگر قصد مقایسه قیمت تور گرجستان را دارید می توانید در بین آگهی های این صفحه بهترین شرایط سفر به گرجستان را مشاهده نمایید.

تور گرجستان

تور های گرجستان به صورت تور زمینی و هوایی و همچنین به صورت ترکیبی و تک مسیره برگزار می شود، که اغلب آنها شامل تور تفلیس و تور باتومی میشوند که دو شهر توریستی در کشور گرجستان می باشند.

برای دیدن تمام تورهای گرجستان بر روی عکس ذیل لطفا کلیک کنید

تور گرجستان

بهترین زمان تور گرجستان را می توان از اوایل خرداد ماه تا اواخر شهریور دانست؛ همچنین فستیال های زیادی در دو شهر باتومی و تفلیس در تابستان برگزار می شود. این نکته برای علاقه مندان به تور گرجستان نیز خالی از لطف نیست که بدانند شهر باتومی ساحلی و طبیعت زیبا دارا می باشد و البته شهر تفلیس مدرن تر و پایتخت گرجستان است. پس باتوجه به سلیقه خود تور گرجستان را انتخاب و یا به صورت تور ترکیبی باتومی و تفلیس انتخاب نمایید.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا حرفی و سخنی درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
محمد علی : تور باتومی گرجستان عالیه
2 0
به نظر من در بین تور گرجستان ، مسیر شهر و بندر باتومی خیلی جذاب تر هست. البته تفلیس و مدرن تر بودن این شهر هم خوب طرفدار های در بین علاقه مندان به تور گرجستان داره ولی من از باتومی بیشتر خوشم اومد.
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام - بسیار سپاس از اشتراک نظرتان درباره تور گرجستان؛ البته همانگونه که می دانید تور گرجستان قابلیت برگزاری به صورت ترکیبی بین دو مسیر تفلیس و باتومی را نیز دارد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 39 کاربر