تور مسکو

روسیه یکی از کشورهای بزرگ دنیا است که پایتخت آن مسکو میباشد. بیشتر جاذبه های گردشگری کشور روسیه در مسکو واقع شده است و با شرکت در تور مسکو میتوانید از این جاذبه ها که از ابهت و شکوه خاصی برخوردار هستند بازدید کنید. تور مسکو به دلیل همسایگی این کشور با ایران در دفعات متعددی توسط آژانس های مسافرتی برگزار میشود. شرکت در تور مسکو به ویژه تور تابستان مسکو بسیار کم هزینه تر از سفرهای انفرادی به این کشور میباشد.

جدول قیمت تور مسکو و آژانس های رسمی برگزارکننده تور های روسیه و مسکو

مدت / زمان تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

تور مسکو 8 روزه

در تمام ایام سال


ویژه نوروز 98

6.220.000


8.900.000

ندای سفر 02188522362
         
تور 8 روزه روسیه

در تمام ایام سال


در نوروز 98

6.200.000 


8.850.000

پرگار 02144899001

تور روسیه در مسیر های مسکو و سن پترزبورگ و سوچی برگزار می شود که در صورت تماس با شماره های داخل جدول مشاوره کاملی برای تورهای روسیه و مسکو خدمتتان ارائه خواهد شد.

شهر مسکو به حدی بزرگ است که با سفر انفرادی نمیتوان از تمام بخش ها و جاذبه های گردشگری آن بازدید نمود. بخصوص افرادی که برای اولین بار روسیه و شهر مسکو سفر میکنند نخواهند توانست از جاذبه های گردشگری این شهر به طور کامل بازدید بعمل آورند. همچنین با یک بار شرکت در تور نوروزی مسکو نیز نمیتوان از تمام جاذبه های گردشگری به طور کامل بازدید نمود و بیشتر گردشگران دو یا چند مرتبه در تور مسکو شرکت کرده اند.

تور مسکو

با شرکت در تور روسیه نیز میتوانید از شهر مسکو و جاذبه های گردشگری آن نیز بازدید نمایید با این تفاوت که  در تور روسیه امکان بازید از جاذبه های گردشگری سایر شهرهای روسیه نیز وجود خواهد داشت. شرکت در تور روسیه مزیت های بیشتری نسبت به تور کشورهای دیگر دارد. اخد ویزا با شرکت در تور روسیه بسیار راحت تر انجام میشود. افرادی که در تور اروپا و سایر کشورهای دنیا شرکت کرده اند به خوبی میدانند که چه دردسر هایی را برای دریافت ویزا باید متحمل شوند. اما با شرکت در تور روسیه و تور مسکو به ویژه تور ژانویه مسکوبا هیچ دردسری و به راحتی متیوانید با قوانین سهل و آسانی که دولت روسیه تعیین نموده است ویزای خود را دریافت نمایید.

تور روسیه از لحاظ قیمت نیز بهترین قیمت ها را دارد. قیمت تور روسیه و تور مسکو قابل قیاس  با برخی تورها بخصوص تورهایی که در کشورهای اروپایی و همچنین کشورهای آسیایی که فاصله زیادی از ایران دارند قابل مقایسه نیست.بیشتر شرکت کنندگان در تور روسیه از افرادی هستند که از بودجه چندان زیادی برخوردار نیستند و جزو قشر متوسط جامعه محسوب میشوند که این نشان دهنده قیمت های بسیار مناسب تور روسیه و تور مسکو میباشد.

تور مسکو

کمتر کشوری مانند روسیه را میتوانید بیابید که از جاذبه های گردشگری بی نظیری برخوردار باشد. کشور روسیه از دیرباز تا کنون دستخوش تحولات سیاسی و نظامی بسیار زیادی بوده است که همین تحولات باعث شده تا بناهای تاریخی بیشماری در این کشور پدید آید که امروزه محلی برای بازدید گردشگران شده اند.

بهترین زمان  شرکت در تور روسیه و مسکو ماه های آوریل و می هستند که در این فاصله زمانی آب و هوای روسیه بسیار معتدل میباشد و سفری لذت بخش را پدید می آورد. از مزایای شرکت در تور مسکو در ماه های آوریل علاوه بر آب و هوای معتدل باید به قیمت مناسب هتل ها نیز اشاره نمود که هزینه تور را نیز کاهش خواهد داد. مجله گردشگری توریستی ها بهترین جاذبه های گردشگری روسیه و مسکو را به شما معرفی خواهد نمود تا قبل از سفر بتوانید از بناهای تاریخی این کشور و همچنین بهترین مراکز تفریحی و هتل ها اطلاعاتی به دست آورید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا حرفی و سخنی درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 44 کاربر