مشخصات کلی

قشم از جمله جزایر زیبا و دیدنی است که در جنوب ایران و در خلیج فارس واقع شده است. این جزیره دیدنی دارای جاذبه های گردشگری متنوعی می باشد. یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری قشم ، دره ستارگان است. این دره ی پر رمز و راز در نزدیکی شمال برکه خلف قرار دارد و به عنوان یکی از مناطق تاریخی قشم نیز محسوب می شود.

دره ستارگان قشم

قدمت دره ستارگان به بیش از دو میلیون سال می رسد. زیبایی این منطقه به دلیل فرسایش خاک آن می باشد که طرح و اشکال زیبا و هیجان انگیزی به مانند ستاره در آن ایجاد کرده است. بومیان منطقه بر این باورند که این دره به موجب سقوط ستاره به این شکل در آمده است. برخی از این افراد معتقدند که در طول شب ارواح سرگردان در دره ستارگان حضور دارند و صدای آنها به گوش می رسد.

دره ستارگان کجاست؟

در جزیره قشم و بخش شرقی آن و نزدیکه برکه خلف دره ستارگان قرار گرفته است که البته شما در صورتی که در تور قشم شرکت نمایید ، سرویس های گردشگری گشته های ویژه ای به جاذبه های قشم از جمله دره ستارگان دارند؛ در صورتی که شخصی به قشم سفر کردید می توانید با اجاره یک ماشین به دره ستارگان مراجعه نمایید. توجه کنید که گشت با تور لیدرهای محلی در قشم به دره ستارگان می تواند برایتان مفید تر و جذاب تر باشد.

حتما اگر در تور قشم شرکت کردید از این دره پر رمز و راز ستارگان دیدن نمایید.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
9 / 10
از 96 کاربر