ویزای الکترونیکی و آنلاین

راهی ساده برای اخذ ویزا امروزه توسط کشورهایی که قطب گردشگری در دنیا هستند در نظر گرفته شده است که به ویزای الکترونیکی مطرح شده است، و مسافران می توانند با مراجعه به سایت های اخذ ویزای الکترونیکی به راحتی مدارک خود را ارائه داده و ویزای کشور مقصد خود را سفارش دهند.

ویزا الکترونیک

در کشور ایران اولین و معتبرترین سایت ارائه دهنده ویزای الکترونیکی توسط سفر هالیدی راه اندازی شده است که شما با مراجعه به این سایت می توانید ویزای خود را آنلاین سفارش دهید. ما با بررسی کامل این سامانه اخذ ویزای الکترونیک برای دنبال کنندگان مجله گردشگری توریستی ها بهترین انتخاب برای اخذ ویزا را پیدا کردیم و به شما گردشگران گرامی معرفی نموده ایم.

آدرس سایت اخذ ویزا الکترونیک : www.safar.holiday

 ویزای الکترونیکی

راهنمایی اخذ ویزای الکترونیک :

شما با مراجعه به سایت سفر هالیدی می توانید در بخش انتخاب سایت، کشور مورد نظری که قصد دریافت ویزای آن را دارید ، انتخاب کنید و سپس با انتخاب گزینه مورد نظر ویزای خود ( اعم از کاری - توریستی و... ) دکمه ثبت درخواست را زده و مراحل و مدارک را در سایت جهت اخذ ویزا ثبت نمایید ؛ و در نهایت از طریق پرداخت امن ( سایت رسمی و ثبت شده در سازمان گردشگری و دارای نماد اعتماد است ) مبلغ ویزای مورد نظر را نیز آنلاین پرداخت نمایید؛ و سایر مراحل را به سایت سفر هالیدی بسپارید تا کار اخذ ویزای الکترونیکی شما انجام شود.

کشورهایی که می توانید ویزای آنلاین و یا ویزای الکترونیک آنها را اخذ نمایید عبارتند از :

ویزای الکترونیک باکو ویزای الکترونیک دبی
ویزای الکترونیک ازبکستان ویزای الکترونیک عمان
ویزای الکترونیک تاجیکستان ویزای الکترونیک قطر
ویزای الکترونیک قرقیزستان

ویزای الکترونیک هند

ویزای الکترونیک کره جنوبی ویزای آنلاین کانادا
ویزای الکترونیک ژاپن ویزای الکترونیک روسیه
ویزای الکترونیک هنگ کنگ ویزای آنلاین ایتالیا
ویزای الکترونیک تایلند ویزای الکترونیک انگلیس

 

سفر هالیدی بهترین و اولین سایت اخذ ویزای آنلاین در کشور می باشد که کمک شایانی به گردشگران عزیز کرده است تا به راحتی شرایط سفر مورد نظر خود را فراهم نمایید و مهمترین مقدمه سفر که اخذ ویزای کشور مقصد میباشد را با چند کلیک ساده دریافت نمایند. لطفا در معرفی سایت اخذ ویزای الکترونیک - سفر هالیدی - به دوستان گردشگر خود کوتاهی ننمایید تا همه به راحتی و بدون استرس اقدام به اخذ ویزا نمایند.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 68 کاربر