ویزای امارات

نحوه اخذ ویزای امارات | اخذ ویزای امارات | راهنمایی برای دریافت ویزای امارات و دبی

تور دبی از جمله تورهای گردشگری است که به دلیل نزدیکی به ایران بسیار مورد استقبال مسافران و گردشگران می باشد. از این رو بر آن شدیم تا در این بخش از مجله گردشگری توریستی ها ، اطلاعاتی را در زمینه ویزای امارات (ویزای دبی) در اختیار شما همراهان همیشگی قرار دهیم.

نکته قابل توجه در مورد ویزای امارات این است که برای اخذ آن شما نیازی به مراجعه به سفارت و مصاحبه حضوری ندارد و تنها کافی است تا مدارک خود را در اختیار یک کارگزار قرار دهید تا تمام مراحل دریافت روادید را برای شما طی نماید و در نهایت ویزای امارات را به شما ارائه دهد. البته شما می توانید خود نیز برای دریافت ویزا اقدام نمایید و برای این کار باید به اداره مهاجرت مراجعه نمایید.

ویزای امارات

انواع ویزای امارات ( دبی )

ویزای دبی امارات نیز مانند تمام انواع روادید دیگر دارای انواع مختلفی است که به آنها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی ویزای امارات را بر مبنای مدت زمان دسته بندی می کنند و بر اساس آن این نوع ویزای دارای سه نوع زیر می باشد:

  1. اولین نوع ویزای امارات متحده عربستان کوتاه مدت بوده و تنها 14 روز معتبر است.

  2. یکی از انواع ویزای امارات ، دارای یک ماه اعتبار است و معمولا آن را با عنوان ویزای یک ماهه امارات می شناسند.

  3. نوع دیگری از ویزای امارات نیز وجود دارد که به آن ویزای 3 ماهه امارات گفته می شود. اخذ این نوع ویزا معمولا باید توسط کارگزار معتبر انجام شود و درخواست شخص برای آن در اغلب موارد با شکست مواجهه می شود.

نکته ای که در این مورد حائز اهمیت است، محدودیت مدت زمان دو ماهه ای است که باید پس از دریافت ویزا شخص وارد امارات شود. بدین معنی که مسافر پس از انجام مراحل اخذ ویزای امارات و صدور آن ، تنها دو ماه زمان دارد که به خاک امارات و شهر های دبی یا ابوظبی و..  وارد شود در غیر این صورت ویزا اعتبار خود را از دست می دهد. بر مبنای نوع ویزای دریافتی نیز شما مدت محدودی می توانید در امارات یا شهر دبی اقامت داشته باشید و در صورتی که اعتبار ویزا به اتمام برسد و شما هنوز در امارات باشید باید برای مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت نمایید. این مبلغ برای هر یک روز ، معادل 100 هزار درهم می باشد.

شرایط و نحوه اخذ ویزای امارات 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای امارات

ویزای امارات نیز مانند سایر انواع ویزا نیازمند یکسری مدارک است. البته مدارک مورد نیز برای اخذ ویزای امارات بسیار ساده می باشد از این رو این ویزا به عنوان یکی از ساده ترین ویزا ها برای سفر به کشور های خارجی است. تنها مدرکی که برای دریافت ویزای امارات شما نیاز دارید، یک اسکن رنگی از گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار است.

قیمت اخذ ویزای امارات

به منظور دریافت روادید برای ورود به کشور های امارات متحده عربستان باید هزینه ای را به عنوان قیمت ویزا واریز نمایید. این قیمت بسته به نوع ویزا و همچنین یکبار ورود و یا جند بار ورود بودن آن متغیر است. علاوه بر این قیمت ارز نیز بر روی هزینه ویزا تاثیر گذار است. به طور کلی قیمت ویزای امارات برای یک بار ورود به شرح زیر است:

  • ویزای 14 روزه امارات دارای قیمتی در حدود 340 هزار تومان است، که برای تور دبی به صورت توریستی نیاز به آن  می باشد.

  • برای اخذ ویزای یک ماهه امارات لازم است تا هزینه ای حدود 380 هزار تومان واریز نمایید.

  • و در نهایت برای دریافت ویزای امارات با مدت 3 ماه اعتبار باید مبلغ 1.110.000 تومان پرداخت کنید. مبلغ حدودی برای صدور ویزای 3 ماهه چندبار ورود یا ویزای مولتی امارات ، 2.190.000 تومان می باشد.

جهت اخذ تضمینی ویزای امارات از آژانس گردشگری و شرکت رسمی ارائه دهنده خدمات ویزا بر روی بنر زیر کلیک کنید

ویزای دبی یا ویزای امارات 

مدت زمان لازم برای صدور ویزای امارات

مدت زمانی که برای صدور ویزای امارات باید در نظر داشته باشید چیزی در حدود یک هفته تا 10 روز کاری می باشد. در این میان باید در نظر داشته باشید که مراحل صدور ویزا امارات، یک روز پس از درخواست ویزا ، ارائه مدارک و پرداخت هزینه ، آغاز می گردد.

 

آدرس سفارت امارات در تهران

آدرس: تهران ، خیابان ایران زمین، پلاک 2

ساعت کاری سفارت امارات: شنبه الی 4 شنبه از ساعت 8.30 الی 14.30

تلفن تماس سفارت امارات: 02142792000

ایمیل سفارت: emiratemb@mail.co.ir

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 27 کاربر