ویزای صبرستان لغو شد

ویزای صربستان | چگونه ویزای صربستان را اخذ نماییم؟ | دریافت ویزا صربستان

لغو روادید ورود به کشورها بهترین اقدام برای رونق گردشگری میباشد. لغو روادید باعث حذف مشکلات اخذ ویزا میشود و شهروندان کشور مبدا، دیگر نیازی به گذراندن مراحل سخت دریافت ویزا از سفارت را نخواهند داشت. صربستان از جمله کشورهای زیبا میباشد که هرساله گردشگران زیادی را سراسر جهان و ایران به خود جذب میکند.

ویزای صربستان برداشته شد ( ویزای برای سفر توریستی ایرانیان به صربستان )

کشور صربستان مدتیست که اخذ ویزای صربستان را برای شهروندان ایرانی لغو کرده است و افرادی که تمایل دارند تا از این کشور بازدید کنند میتوانند بدون اخذ ویزا به این کشور سفر کنند.

ویزای صربستان

تا قبل از اینکه اخذ ویزای صربستان حذف شود شهروندان ایرانی مشکلات زیادی را برای دریافت ویزا سپری میکردند. اخذ ویزای صربستان به اندازه اخذ ویزای شینگن مشکل بود و باید یک پروسه اداری در سفارت صربستان طی میشد تا پس از سپری شدن مدت زمانی مشخص، شهروندان بتوانند ویزای صربستان را اخذ کنند.

در واقع حذف اخذ ویزای صربستان به منظور گسترش روابط دو جانبه، تقویت همکاری ها و گسترش صنعت گردشگری صورت پذیرفت. برای اینکه بتوانید به صربستان سفر کنید بهترین و آسان ترین راه استفاده از تور صربستان میباشد. تور صربستان مانند تورهای دیگر مشکلاتی همچون اخذ ویزا را نخواهد داشت و به راحتی میتوانید بدون گذراندن مشکلات و دردسرهای اخذ ویزا در این تورها شرکت کنید.

ویزای صربستان

مزیت های استفاده از تور صربستان:

۱. ارائه خدمات بیشمار به مسافر مانند هماهنگ و رزرو کردن هتل، پروازهای داخلی و ...
۲. حذف استرس ناشی از سفر.
۳. بهره بردن از اطلاعاتی که کارشناسان در طول سفر در اختیار مسافران قرار میدهند.
۴. برنامه ریزی های بسیار مشخص و دقیق که مسافر را از سردرگمی ناشی از سفر انفرادی خارج میکند.
۵. سفر با تور صربستان هزینه بسیار کمتری را برای مسافر در برخواهد داشت.
بسیاری از اشخاص وجود دارند که قصد دارند به صورت دائم به صربستان سفر کرده و برای همیشه در این کشور به ادامه زندگی بپردازند.
برای اقامت دائم باید شرایط و مدارک خاصی را به سفارت صربستان در ایران تحویل دهید. اگر مدارک و شرایط شما تایید شود میتوانید پس از طی مراحلی اقامت دائم صربستان را اخذ نمایید.
به یاد داشته باشید که اخذ اقامت و ویزای دائم صربستان به معنای برخورداری از تمامی مزایای شهروندی کشور صربستان نمیباشد و فقط میتوانید در فعالیت های اجتماعی و روزمره در این کشور شرکت داشته باشید. شرایط مالی نیز از مواردیست که برای اخذ اقامت دائم صربستان بسیار حائز اهمیت میباشد. شما باید در ابتدا تمکن مالی به مقدار مشخص شده داشته باشید.

ویزای صربستان برداشته شد ، راهنمای اخذ اقامت و ویزای صربستان

آدرس و شماره تلفنسفارت صربستان در ایران

آدرس سفارت صربستان : تهران، ولنجک، کوچه نهم، پلاک ۹

شماره تلفن سفارت صربستان:  ۷۱-۲۲۴۱۲۵۶۹

ساعت کاری سفارت در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ میباشد.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 16 کاربر