راه اخذ ویزای عمان

ویزای عمان ( راهنمایی برای اخذ ویزای عمان):

دریافت روادید برای کشورهای مختلف بسته به شرایط و قوانین آن کشور روند متفاوتی دارد. کشور عمان یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس است که به دلیل زیبایی و جاذبه های گردشگری که دارا است بسیار پرطرفدار می باشد؛ ولی برای سفر به کشور عمان نیاز به اخذ ویزای عمان می باشد. علاوه بر این از آنجایی که عمان با ایران روابط نسبتا خوبی از نظر تجارت دارد از این رو بسیاری از تجار برای تجارت به این کشور سفر می کنند. اگر قصد دارید از تور عمان استفاده کنید و یا برای تجارت به این کشور سفر نمایید، ابتدا باید اقدام به  اخذ ویزای عمان نمایید. مراحل دریافت ویزا برای کشور عمان را در این بخش از مجله گردشگری توریستی ها توضیح خواهیم داد. ما را در ادامه همراهی نمایید. در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای عمان نیازی به دریافت وقت سفارت و مصاحبه ندارید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای عمان:

مدارک ویزای عمان

انواع ویزای عمان

به طور کلی بر اساس تعداد روزی که فرد قصد اقامت در کشور عمان را دارد ، دو نوع ویزا تعریف شده است.

  •  ویزای عمان 10 روزه که خود دارای دو نوع عادی و فوری می باشد. با این ویزا شخص می تواند تا مدت 10 روز در عمان اقامت داشته باشد.

  • ویزای عمان یک ماهه نیز از دیگر انواع ویزای عمان است که به مانند ویزای ده روزه به دو صورت فوری و عادی ارائه می شود. با اخذ این ویزا شما این اجازه را خواهید داشت که تا یک ماه در کشور عمان اقامت نمایید.

 ویزای عمان

مدت اعتبار ویزای عمان:

تمام انواع ویزای عمان دارای 6 ماه اعتبار از زمان تاریخ صدور می باشند. لازم به ذکر است که مدت زمان اخذ ویزای عمان عادی بین 7 الی 10 روز کاری می باشد.ویزای فوری عمان نیز در یک مدت زمان 4 الی 5 روز کاری صادر می شود.

جهت اخذ و دریافت انواع خدمات ویزای عمان از آژانس رسمی بر روی عکس زیر کلیک کنید

ویزای عمان

هزینه اخذ ویزای عمان

بریا دریافت ویزای عمان به مانند سایر انواع ویزاها شما باید هزینه ای را پرداخت نمایید که این هزینه به نرخ دلار وابسته است چرا که باید به دلار آمریکا پرداخت شود. علاوه بر این نوع ویزا و مدت زمان ویزا نیز در قیمت ویزای عمان تاثیر گذار است.

ویزای عمان ده روزه در صورتی که به صورت عادی دریافت شود ، 110 دلار می باشد و در صورت تمایل به اخذ فوری ویزای 10 روزه عمان باید مبلغی معادل 160 دلار پرداخت نمایید. این هزینه ها برای ویزای عادی یک ماهه 190 دلار و برای نوع فوری آن 240 دلار می باشد. این قیمت ها حدودی بوده و توصیه می شود برای کسب اطلاعات دقیق تر با سفارت مربوطه و آژانس های رسمی گردشگری ارائه دهنده ویزای عمان تماس حاصل فرمایید.

سفارت عمان در تهران

آدرس سفارت عمان: تهران ، خیابان آفریقا ، کوچه تندیس ،شماره 12

تلفن تماس سفارت عمان در تهران: 02122056831 - 02122057641

ایمیل سفارت عمان: iranemb.mct@mfa.gov.ir

اخذ ویزای عمان

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 9 کاربر