اخذ ویزا

اخذ ویزا | اخذ روادید | خدمات اخذ ویزا | مشاوره برای اخذ ویزا تمام کشورها | ویزا | گرفتن ویزا

اخذ ویزا

همواره مسافران ایرانی برای سفر به بسیاری از کشورها نیاز به اخذ ویزا (روادید) دارند؛ دریافت ویزا به منظور سفر به کشورهای مختلف ملزم به دارا بودن شرایط و ضوابط آن کشور است. شرایط دریافت روادید و اخذ ویزا برای اغلب کشور ها را می توانید در بخش خدمات ویزا در مجله توریستی ها مطالعه نمایید.

برای دریافت  خدمات ویزا از شرکت خدمات گردشگری و آژانس رسمی از طریق کلیک بر روی عبارت خدمات ویزا با آژانس رسمی ارائه دهنده ویزا آشنا شده و مشاوره کامل برای اخذ ویزا تمام کشورها بدست آورید

خدمات ویزا | اخذ تضمینی ویزا | ویزا یونایتد

آژانس های رسمی ارائه دهنده خدمات اخذ ویزا
کشور ها نام آژانس تلفن

تمام کشورهای توریستی

امکان اخذ ویزای آنلاین

ندای سفر 02188522362
     

اخذ ویزا برای تمامی کشورها

و برگزاری بهترین تورها 

 سفیران گشت 02143931 
     

اخذ ویزای تمامی کشورهای حوزه شینگن

و خدمات ویزا برای تمامی کشورها

نائیریکا سفر 02187700889
     

اخذ ویزای تضمینی فیلیپین و کانادا

و خدمات ویزا برای تمامی کشورها

جزیره سفر 02144255409

برای اخذ ویزا می توانید با شرکت های ارائه دهنده خدمات ویزا که در بالا معرفی می نماییم تماس حاصل نمایید 

ویزا ( روادید ) چیست؟ 

اجازه ورود به هر کشور را که در قالب یک برگه الکترونیکی ویزا و یا کاغذی که به پاسورت یک مسافر متصل می شود، اصطلاحا  ویزا  می گویند.

خدمات ویزا

البته بسیاری از کشورها با تفاهم نامه هایی که بین دولت های آنها با یکدیگر بسته اند، اجازه ورود به کشورهای خود را بدون دریافت ویزا (حداقل به عنوان ویزای توریستی) امکان پذیر نموده اند. از جمله کشورهایی که یک ایرانی بدون ویزا می تواند به آن سفر نماید: صربستان ، گرجستان ، ترکیه ، مالزی ، ارمنستان ، سوریه ، مالدیو ، سریلانکا ، ونزوئلا ، اکوادر و... که نام مطرح ترین ها را برای شما درج نموده ایم. البته به اشتباه بسیاری از مردم سفر به روسیه را بدون ویزا می دانند اما همچنان برای رفتن به روسیه نیاز به دریافت ویزای روسیه است که در صفحه مرتبط با آن شرح نموده ایم.

یکی از پرطرفدار ترین ویزا ها که بسیاری از افراد به دنبال کسب اطلاعات در زمینه آن هستند، اخذ ویزای شینگن است که برای کشورهای اروپای همچون فرانسه ، آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا مورد نیاز است. با مراجعه به صفحات مربوط در ذیل درباره این ویزا و همچنین سایر ویزای کشورهای مختلف، اطلاعات جامع و کاملی در زمینه خدمات ویزا به دست آورید.

راه های اخذ ویزا :

شما برای دریافت ویزای یک کشور یا باید به صورت مستقیم از سفارت خانه های هر کشور در ایران اقدام نمایید؛ و یا از طریق یک شرکت خدمات گردشگری که ارائه دهنده خدمات ویزا ( روادید ) می باشد، اقدام به ثبت الکترونیکی ویزا یا اخذ روادید از طریق آن سرویس گردشگری نمایید. لطفا در ذیل نسبت به مسیر مورد نظر شرایط و مدارک اخذ ویزای هر کشور و همچنین درباره سفارت خانه های کشورهای مورد نظر مطالعه نمایید. توجه نمایید که بعضی از کشور ها در ایران کنسولگری و یا سفارت نداشته اند و شما مجبور به استفاده از خدمات پیکاپ ویزا به کشوری دیگر نیز می باشد.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 190 کاربر