تور دبی

قصد داریم بهترین تورهای دبی را در این بخش از سایت برای دنبال کنندگان مجله گردشگری توریستی را معرفی نماییم. سعی می نماییم تمامی تور دبی که در اینجا معرفی می شوند از بهترین شرایط و اعتبار برگزارکننده برخوردار باشند. لطفا بخش تور دبی را در زمان های دیگر دنبال نمایید تا مطالب جدید آن را از دست ندهید.

تور دبی

بهترین زمان برای تور دبی؟

با توجه به آب و هوای گرم و خشک کشور امارات و شهر دبی می توانید در زمستان هر سال و همچنین ایام نوروز بهترین شرایط را در تور دبی از لحاظ آب هوایی تجربه نمایید. البته با توجه به ایام پیک تابستانی و همچنین تعطیلات ژانویه ، تور دبی در این دو زمان نیز دارای استقبال خوبی می باشد.

برای دیدن بهترین برگزار کنندگان تور دبی بر روی عکس زیر کلیک کنید

تور دبی

 

تورهای دبیسفر به دبی دارای جذابیت های خاصی می باشد؛ از جمله جاذبه هایی که در تور دبی می توانید ببنید: برج خلیفه، پارک آبی وایلد وادی می باشد.

شما برای بررسی کامل جاذبه های گردشگری دبی می توانید بر روی عبارت لینک شده کلیک کنید تا لیست کامل این جاذبه های تور دبی را مشاهده نمایید.

همچنین برای اینکه بهترین انتخاب های محل اقامت را در شهر دبی بشناسید می توانید با کلیک بر روی عبارت هتل های دبی به صفحه مذکور دسترسی پیدا کنید و درباره هر یک از هتل های شهر دبی برای شرکت در تور دبی شناخت پیدا نمایید.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا حرفی و سخنی درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
مجید درخشانی : تور دبی بهترین است
10 0
به نظر من بهترین انتخاب تور برای ما ایرانی ها مخصوصا توی اوایل بهار شهر دبی است. چون هوا عالیه و ضمن اینکه امکانات گردشگری که داره واقعا عالیه. کسی که می خواد از یک سفر تفریحی لذت ببره در تور دبی شرکت کنه پشیمون نخواهد شد.
کیان گوهر : ثبت نام در تور دبی
1 0
برای ثبت نام در تور دبی باید چیکار کنم ؟؟ حضوری هم می توانم بیام دفتر و همانجا پول تور دبی را پرداخت کنم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام و درود - بله می توانید با مراجعه به آدرس آژانس که در بخش تماس با ما قرار گرفته ثبت نام در تور دبی را نهایی نمایید؛ همچنین برای رزرو تور دبی با هتل مورد نظر می توانید مراتب را از طریق تماس تلفنی با کانتر تور دبی ما پیگیری و ثبت نمایید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :