تورهای کویر

برخی از مردم بر این باور هستند که کویر به دلیل آب و هوای خشکی که دارد از هیچ جذابیتی برخوردار نیست. این باور کاملا غلط است و بهتر است بدانید که کویر با اینکه از آب و هوای خشکی برخوردار میباشد اما جذابیت های خود را دارد. امروزه تورهای کویر زیادی برگزار میشود که در طی آن مسافران تفریحات زیادی از جمله شتر سواری،‌ مسابقات رالی،‌ موتور سیکلت سواری و کویر نوردی را تجربه میکنند. تور کویر مصر، تور کویر مرنجاب و تور کویر کاراکال از معروفترین تورهای کویر هستند که توسط آژانس مسافرتی به علاقمندان به کویر گردی ارائه میشود.

جدول قیمت تور های کویر و آژانس های برگزار کننده تور کویر

تور کویر تاریخ و مدت قیمت (تومان) آژانس / تلفن
تور کویر کاراکال یزد هر هفته چهارشنبه الی جمعه 2 و نیمروزه 199.000

02188800286

پاتریس

       
تور کویر مصر ویژه هر هفته چهارشنبه الی جمعه 2 و نیم روزه 210.000

02126414919

خط سفر

 جهت رزرو تور کویر مورد نظر خود با شماره های مندرج در جدول تماس حاصل نمایید

با شرکت در تور کویر گردی گردشگران علاوه بر اینکه از تفریحات نام برده شده در بالا لذت میبرند میتوانند یا مشاهده مناظر طبیعی کویر و همچنین طلوع و غروب آفتاب به ابهت کویر پی ببرند. شب و ستارگانی که در هنگام شب در آسمان خود نمایی میکنند یکی از زیباترین منظره های کویر هستند که اگر با تور کویر همراه شوید شاهد این منظره بسیار زیبا که نظیر آن در هیچ آسمان دیگری یافت نمیشود خواهید بود.

تورهای کویر

قیمت تور کویر

برای شرکت در تور کویر حتما نباید وضع مالی خوبی داشته باشید. تورهای کویر از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار هستند و  هر فردی که به کویر علاقمند است میتواند با صرف هزینه کمی از جاذبه های کویر بازدید نموده و از آن لذت ببرد. قیمت تور کویر تقریبا در تمام فصول سال تغییر چندانی نمیکند و البته در فصولی همچون پاییز و بهار شاید قیمت ها افزایش اندکی پیدا کنند. اوایل بهار و همچنین فصل پاییز از جمله ایامی هستند که آب و هوای کویر تا حد زیادی متعادل میشود که افزایش تقاضا برای شرکت در تور کویر را در پی دارد. بیشتر آژانس ها در این ایام مقداری قیمت تور کویرگردی را افزایش میدهند. شاید برخی آژانس ها قیمتی را بیشتر از قیمت های سایر آژانس ها به مشتری پیشنهاد دهند که البته بی دلیل نیست. این آژانس ها بیشترین و بهترین خدمات را در طول سفر به مسافران ارائه میدهند که در نتیجه قیمت تور کویر نیز افزایش خواهد یافت.

بهترین زمان تور کویر

به طور کلی آب و هوای کویر خشک و داغ است و در فصل تابستان درجه هوای کویر تا حد زیادی بالا میرود. در فصل تابستان هوای کویر به شدت داغ و سوزان میشود که از فصول مناسب برای کویر گردی محسوب نمیشود. دو ماه ابتدایی بهار و فصل پاییز بهترین زمان برای شرکت در تور کویر است زیرا هوا در این  فصول سال تا حد زیادی متعادل میشود.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا حرفی و سخنی درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 2 کاربر