تورهای شمال

با مناطق شمالی کشور همگی ما آشنایی داریم و به خوبی میدانیم که این مناطق  از آب و هوای بسیار مناسبی در فصل بهار و تابستان برخوردار هستند. در فصل بهار و همچنین تابستان تعداد مسافران زیادی از سراسر کشور به این مناطق سفر میکنند و هیچ نقطه از کشور را نمیتوان یافت که به اندازه شمال کشور پذیرای حجم بالایی از  مسافران و گردشگران باشد. شمال کشور شهرها و روستاهای زیادی را شامل میشود که اگر آشنایی چندانی به این مناطق ندارید میتوانید در تور شمال شرکت نمایید. آژانس های مسافرتی که به عنوان مجریان برگزاری تورهای شمال محسوب میشوند برای هر تور یک منطقه خاص از شمال کشور را در نظر میگیرند. البته تور شمال گردی ممکن است چندین شهر را نیز شامل شود که قبل از شرکت در این تورها باید با کارشناسان آژانس تماس حاصل کرده و اطلاعات کافی را بدست آورید.

جدول قیمت تور های شمال و آژانس های برگزار کننده تور شمال

تور کویر تاریخ و مدت قیمت (تومان) آژانس / تلفن

تور مازندرانگردی

تورگیلانگردی

ویژه آخر هفته ها و تعطیلات

و تورهای نوروزی شمال

225.000

02188531494

آرامش آسمان پرواز

       
تور نمک آبرود و رامسر

ویژه تعطیلات 2 روزه

و تور شمال نوروز 98

299.000

02126414919

خط سفر

 جهت رزرو و مشاوره برای تور های شمال با شماره های داخل جدول تماس حاصل نمایید

 

تورهای شمال

قیمت تور شمال

تورهای شمال معمولا بصورت زمینی برگزار میشوند و کمتر آژانسی را میتوان یافت که این تورها را بصورت هوایی برگزار کند. البته ممکن است در برخی از شهرها به دلیل مسافت زیاد و طولانی از وسائط نقلیه ای همچون هواپیما نیز برای تور شمال در نظر گرفته شود. افرادی که تا کنون در تورهای شمال شرکت کرده اند به خوبی میدانند که قیمت تور شمال نسبت به سایر تورها بسیار مناسبتر میباشد. قیمت تور شمال گردی بخصوص برای شهرهایی که فاصله چندانی با مناطق شمالی ندارند بسیار مقرون بصرفه و مناسب میباشد. قیمت تور شمال به عوامل متعددی بستگی دارد اما دو عامل بسیار تاثیرگذار هستند که میتوانند  قیمت ها را با نوسان زیادی مواجه کنند. فصول سال و همچنین  خدماتی که آژانس های مسافرتی برای مسافران در نظر میگیرند دو عامل تاثیرگزار در قیمت تور شمال هستند. فصل بهار یعنی ماه های فروردین و اردیبهشت مناطق شمالی کشور آب و هوای بسیار مساعدی پیدا میکنند که قیمت تور شمال در این فصول بالاتر میرود. هتل ها، وعده های غذایی، برنامه های تفریحی و موارد متعدد دیگری وجود دارند که هر آژانس  برای تورهای خود در نظر میگیرد و مطمئنا هر چه خدمات پربار تری ارائه شود در افزایش قیمت تور شمال گردی تاثیر بیشتری خواهد داشت.

بهترین زمان تور شمال

فصل بهار یعنی از اوایل فرورین تا اواخر اردیبهشت بهترین زمان تور شمال میباشد. فصل تابستان نیز مناطق شمالی مقصد بسیاری از گردشگران میباشد اما هوا در این فصل سال به شدت شرجی میشود که برای برخی از مسافران که به این نوع آب و هوا عادت ندارند ممکن است غیر قابل تحمل باشد.

1مجموع 1 پروژه
1مجموع 1 پروژه
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
9 / 10
از 32 کاربر