تور کویر

تور کویر | قیمت تور کویر | کویر گردی | بهترین تورهای کویر | کویر های ایران

تور کویر

برخی از مردم بر این باور هستند که کویر به دلیل آب و هوای خشکی که دارد از هیچ جذابیتی برخوردار نیست. این باور کاملا غلط است و بهتر است بدانید که کویر با اینکه از آب و هوای خشکی برخوردار میباشد اما جذابیت های خود را دارد. امروزه تورهای کویر زیادی برگزار میشود که در طی آن مسافران تفریحات زیادی از جمله شتر سواری،‌ مسابقات رالی،‌ موتور سیکلت سواری و کویر نوردی را تجربه میکنند. تور کویر مصر، تور کویر مرنجاب و تور کویر کاراکال از معروفترین تورهای کویر هستند که توسط آژانس مسافرتی به علاقمندان به کویر گردی ارائه میشود.

اجرای تورهای کویر هر هفته چهارشنبه شب الی جمعه شب در پاییز و زمستان 1402

برای تورهای یک روزه کویر نیز از طریق تماس استعلام بگیرید

جدول قیمت تور های کویر و آژانس های برگزار کننده تور کویر

تور کویر تاریخ و مدت قیمت (تومان) آژانس / تلفن

تورهای VIP به تمام مسیرهای کویرهای ایران

تورهای کویر 1 تا 3 روزه

هر هفته اجرای منظم در نیمه دوم هر سال

تور یک روزه کویر ، تور دوروزه و سه روزه کویر

از 850

هزار تومان

02154034000

آرامش سفر

       
تور کویر کاراکال یزد ، کویر مرنجاب ، کویر ابوزید آباد و  تور کویر مصر هر هفته چهارشنبه الی جمعه 2 و نیمروزه در پاییز و زمستان 1402

از 850 هزارتومان

تا

2.850.000

تومان

02188800286

پاتریس

       
تور کویر مصر ویژه هر هفته چهارشنبه الی جمعه 2 و نیم روزه در سال 1402 2.900.000

02128424018

همسفر ماه و ستاره

 جهت رزرو تور کویر مورد نظر خود با شماره های مندرج در جدول تماس حاصل نمایید

با شرکت در تور کویر گردی گردشگران علاوه بر اینکه از تفریحات نام برده شده در بالا لذت میبرند میتوانند یا مشاهده مناظر طبیعی کویر و همچنین طلوع و غروب آفتاب به ابهت کویر پی ببرند. شب و ستارگانی که در هنگام شب در آسمان خود نمایی میکنند یکی از زیباترین منظره های کویر هستند که اگر با تور کویر همراه شوید شاهد این منظره بسیار زیبا که نظیر آن در هیچ آسمان دیگری یافت نمیشود خواهید بود.

تورهای کویر

قیمت تور کویر

برای شرکت در تور کویر حتما نباید وضع مالی خوبی داشته باشید. تورهای کویر از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار هستند و  هر فردی که به کویر علاقمند است میتواند با صرف هزینه کمی از جاذبه های کویر بازدید نموده و از آن لذت ببرد. قیمت تور کویر تقریبا در تمام فصول سال تغییر چندانی نمیکند و البته در فصولی همچون پاییز و بهار شاید قیمت ها افزایش اندکی پیدا کنند. اوایل بهار و همچنین فصل پاییز از جمله ایامی هستند که آب و هوای کویر تا حد زیادی متعادل میشود که افزایش تقاضا برای شرکت در تور کویر را در پی دارد. بیشتر آژانس ها در این ایام مقداری قیمت تور کویرگردی را افزایش میدهند. شاید برخی آژانس ها قیمتی را بیشتر از قیمت های سایر آژانس ها به مشتری پیشنهاد دهند که البته بی دلیل نیست. این آژانس ها بیشترین و بهترین خدمات را در طول سفر به مسافران ارائه میدهند که در نتیجه قیمت تور کویر نیز افزایش خواهد یافت.

بهترین زمان تور کویر

به طور کلی آب و هوای کویر خشک و داغ است و در فصل تابستان درجه هوای کویر تا حد زیادی بالا میرود. در فصل تابستان هوای کویر به شدت داغ و سوزان میشود که از فصول مناسب برای کویر گردی محسوب نمیشود. دو ماه ابتدایی بهار و فصل پاییز بهترین زمان برای شرکت در تور کویر است زیرا هوا در این  فصول سال تا حد زیادی متعادل میشود.

معرفی کویرهای ایران :

بهترین مسیرهای کویری ایران که دارای ساید گردشگری برای اهلی تور و سفر هستند در ذیل به شما علاقه مندان تور کویر معرفی شده اند. اطلعات مورد نیاز برای سفر و تور به کویرهای زیر در هر صفحه جمع شده از جمله نقشه کویر و جاذبه های مسیر کویری که می توانید در سفر خود به آن منطقه کویری استفاده کامل را ببرید.

1مجموع 6 پروژه
 • تور کویر کاراکال

  تور کویر کاراکال

  یکی از کویر های بینظیر ایران کویر کاراکال واقع در نزدیکی یزد است که مقصد تور های زیادی می باشد

 • تور کویر مصر

  تور کویر مصر

  در بخش شمال غربی استان اصفهان کویری زیبا با نام کویر مصر قرار دارد که گردشگران زیادی تور کویر مصر را انتخاب می نمایند

 • تور کویر ابوزید آباد

  تور کویر ابوزید آباد

  کویر ابوزید آباد در نزدیکی شهر کاشان از مقاصد پر طرفدار تورهای کویر گردی می باشد

 • تور کویر مرنجاب

  تور کویر مرنجاب

  کویر مرنجاب در نزدیکی آرال و بیدگل و از توابع شهر کاشان از مناطق کویر و جذاب هست که تورهای کویر زیادی به مقصد آن برگزار میگردد

 • تور کویر ورزنه

  تور کویر ورزنه

  کویر ورزنه در شرق استان اصفهان و از بخش های کویری جذاب ایران می باشد که ...

 • تور کویر لوت

  تور کویر لوت

  یک سفر ایرانگردی جذاب به کویر لوت ( دشت لوت ) گرمترین نقطه کره زمین

1مجموع 6 پروژه
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
آیناز : برای رزرو تور کویر چگونه اقدام نماییم؟
5 0
برای رزرو تور کویر از چه طریقی باید اقدام نمایم ؟؟
مدیریت : پاسخ
13 0
شما می توانید در جدول اول صفحه بهترین برگزار کنندگان تور کویر را با اطلاعات تماسشان و ساید های کویری که تور را برگزار مینمایند، مشاهده کرده و از طریق تماس با ایشان اقدام به رزرو تور کویر گردی موردنظرتان نمایید. تورهای کویر در نیمه دوم سال هر آخر هفته منظم همه ساله برگزار میشوند و ما بهترین بر گزارکندگان رسمی تور کویر را هر ساله در این صفحه برای یک سفر کویر گردی جذاب به شما معرفی خواهیم کرد.
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 106 کاربر