تور طبیعت گردی

تور طبیعتگردی | بهترین تورهای طبیعت گردی | قیمت تور طبیعت گردی | برگزار کنندگان رسمی تورهای طبیعتگردی

تورهای طبیعتگردی

افرادی که علاقه زیادی به طبیعت و کمپینگ در دل طبیعت دارند میتوانند همراه دوستان خود به دل طبیعت زده و از آب و هوای بی نظیر مناطق بکر و دست نخورده لذت ببرند. اما دو مشکل بزرگ پیش پای این افراد وجود دارد. طبیعت گردی بصورت انفرادی هیچ صفایی ندارد و همچنین ممکن است خطرات گوناگونی متوجه اوشوند. طبیعت گردی همچنین نیاز به شناخت از مناطق مناسب بدین منظور دارد که بسیاری از مردم اطلاعات چندانی نسبت به این نقاط ندارند. اما برای این دسته از افراد فرصت مناسبی ایجاد شده است تا بتوانند بصورت گروهی از بهترین مناطق مناسب برای طبیعتگردی دیدن کرده و اوقات خوشی را با هم گروهی های سپری کنند. آژانس های مسافرتی با برگزاری تور طبیعت گردی لذت سفر به مناطق سرسبز و بکر را برای علاقمندان فراهم کرده اند و جالب است بدایند معمولا این تورها از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند.  تور طبیعتگردی نسبت به نظر آژانس مسافرتی ممکن است در هر منطقه بکر و سرسبزی برگزار شود که با هر بار شرکت در این تورها میتوانید از مناطق مختلفی دیدن نمایید.

جدول قیمت تور های طبیعتگردی و آژانس های برگزار کننده تور طبیعت گردی

تور طبیعتگردی تاریخ و مدت قیمت (تومان) آژانس / تلفن

تمام مقاصد تورهای طبیعتگردی

ویژه آخر هفته ها و تعطیلات تماس بگیرید

02144142598

آرند گشت

       

بهترین تورهای طبیعت گردی

به طبیعت های بکر ایران

تور طبیعت گردی VIP

ویژه تعطیلات و اخر هفته ها تماس بگیرید

02154034000

آرامش سفر

       
مقاصد طبیعتگردی به جنوب و یا شمال و کویرهای ایران ویژه تعطیلات و آخر هفته ها تماس بگیرید

02187700889

نائیرکا سفر

 بهترین برگزار کنندگان رسمی تورهای طبیعت گردی در جدول مشخص شده اند. جهت رزرو تور طبیعتگردی و دریافت پکیج ها با آژانس های مذکور تماس حاصل نمایید. 

تور طبیعت گردی

قیمت تور طبیعت گردی

قیمت تور طبیعتگردی تحت شرایط مختلفی متغیر خواهد بود. گذشته از اینکه آژانس مسافرتی کدام منطقه را برای طبیعت گردی انتخاب نموده است عواملی همچون نوع اقامت و پذیرایی میتواند در قیمت تور طبیعت گردی تاثیرگذار باشد. اقامت در تور طبیعتگردی به دو روش انجام میشود که یکی از آنها اقامت در کمپ و دیگری اقامت در هتل میباشد. اقامت در کمپ که البته از رایج ترین نوع اقامت میباشد در قیمت تور طبیعت گردی تاثیر بسزایی دارد. اقامت در کمپ قیمت تور طبیعت گردی را کاهش میدهد زیرا در این نوع اقامت بسیاری از کارهای روزمره با کمک گروه انجام میشود و استراحت نیز داخل چادرها صورت میگیرد.  در مقابل نیز اقامت در هتل قیمت تور طبیعتگردی را تا حد زیادی افزایش میدهد زیرا در هتل ها همانطور که میدانید تمام امور پذیرایی بر عهده هتل بوده و اتاق های هتل میتوانند مکان مناسبی برای استراحت شما باشند.

بهترین زمان تور طبیعت گردی

نمیتوان گفت که بهترین زمان تور طبیعت گردی چه موقع از سال است زیرا نسبت به علایق گوناگون زمان های متفاوتی برای برگزاری تورهای طبیعت گردی در نظر گرفته میشود. تورهای طبیعت گردی میتوانند در هر بهار، تابستان، پاییز و زمستان برگزار شوند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.  اما بهترین زمان برای تور طبیعتگردی در نظر بسیاری از علاقمندان فصول معتدل و گرم سال مانند بهار و تابستان میباشد زیرا در این فصول به راحتی و با پوشش کم میتوان به راحتی در فضای آزاد گردش نموده و از جاذبه های منطقه لذت برد.

1مجموع 3 پروژه
1مجموع 3 پروژه
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
9 / 10
از 46 کاربر