تور اصفهان

اصفهان از شهرهای تاریخی ایران است که به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز محسوب میشود. اوج معماری اسلامی را میتوان در شهر اصفهان به راحتی یافت. شهر اصفهان که به نصف جهان نیز معروف شده است سالانه میزبان تعداد بسیار زیادی گردشگر از سراسر کشور و همچنین جهان میباشد. اگر به شهر اصفهان سفر کرده باشید حتما مسافران خارجی زیادی را دیده اید که از کشورهای اروپایی و آسیایی به اصفهان آمده اند و این نشان دهنده اهمیت بالای این شهر در دنیا است. تور اصفهان میتواند یکی از جذابترین روش های سفربه این شهر زیبا باشد زیرا میتوان بصورت گروهی از جاذبه های گردشگری اصفهان دیدن نمود و اطلاعات بسیار خوبی را از لیدر یا راهنمای تور دریافت نمود.با شرکت در تورهای اصفهان این فرصت را به دست خواهید آورد که از جاذبه های گردشگری نظیر عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد شاه، کلیسای وانک، منار جنبان، کاخ چهل ستون، کاخ هشت بهشت، چهار باغ اصفهان، آتشگاه، گورستان قدیمی تخته فولاد، بازار تاریخی اصفهان، میدان نقش جهان، باغ پرندگان، پل خاجو، پل شهرستان و سی سه پل دیدن نمایید.

تور اصفهان

قیمت تور اصفهان

اصفهان در ایام خاصی از سال میزبان تعداد زیادی مسافر میباشد که تعطیلات نوروز و همچنین تعطیلات تابستان از ایامی هستند که بیشترین تعداد گردشگر به این شهر سفر میکنند. در این ایام قیمت تور اصفهان از باقی روزهای سال به مراتب بیشتر است زیرا بیشتر هتل ها از قبل رزرو شده اند و پیدا کردن هتلی که اتاق خالی داشته باشد بسیار مشکل است. اگر به دنبال بهترین و مناسبترین قیمت تور اصفهان هستید بهتر است سفر خود را به روزهای دیگر سال موکول کنید که تعداد گردشگران کمتری به این شهر سفر میکنند و آژانس های مسافرتی تعرفه های خود را تا حد زیادی کاهش میدهند. توجه داشته باشید که ممکن است قیمت تورهای اصفهان در باقی ایام سال به غیر از ایام نوروز و تعطیلات تابستان نیز از طرف برخی آژانس های مسافرتی بالا در نظر گرفته شده باشد که این موضوع به خدماتی باز میگردد که این آژانس ها برای ارائه به مسافران خود در نظر گرفته اند. برخی از آژانس های مسافرتی برنامه های جذاب و همچنین هتل های چند ستاره را برای رفاه حال بیشتر مسافران خود انتخاب میکنند که قیمت تور اصفهان را بالا میبرد.

بهترین زمان تور اصفهان

بهترین زمان تور اصفهان فصل بهار است زیرا این شهر در فصل بهار آب و هوای بسیار دلپذیر و مطلوبی پیدا میکند. هر چند فصل تابستان نیز بهترین زمان تور اصفهان محسوب میشود اما در برخی فصول دمای هوا به ۴۰ درجه بالای سفر نیز میرسد که برای برخی گردشگران قابل تحمل نیست.
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 4 کاربر