تور قشم

تور قشم | قیمت تور قشم | بهترین تورهای قشم | تور قشم ویژه نوروز، تابستان ، پاییز و زمستان

تور قشم

از جمله جزایری که از محبوبیت بالایی در میان ایرانیان و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس برخوردار است قشم میباشد. جزیره قشم امروزه به یکی از مراکز تفریحی و اقتصادی تبدیل شده است که بسیاری از ایرانیان در فصول مختلف سال عازم این جزیره بسیار زیبا میشوند. اگر بودجه مالی خوبی را برای سفر کنار گذاشته اید میتوانید بصورت انفرادی و یا همراه با خانواده به جزیره قشم سفر تفریحی داشته باشید اما اگر قصد دارید تا سفری مقرون بصرفه و اقتصادی را تجربه کنید بهتر است در تور قشم شرکت کنید. آژانس های مسافرتی با تدابیر خوبی که در نظر میگیرند میتوانند هزینه تورهای قشم را کاهش داده و سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای شما فراهم آورند.

جدول قیمت تور قشم و آژانس های رسمی برگزارکننده تور های قشم هوایی یا با قطار

مدت / زمان تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

تور قشم زمینی 3 روزه

در تمام ایام سال


ویژه نوروز 1401

990.000


1.400.000

روژان 02188709900
         
تور قشم زمینی و هوایی 3 روزه

در تمام ایام سال


در نوروز 1401

1.990.000


3.000.000

آرامش سفر 02154034000
         
تور قشم با قطار 3 روزه 

 در تمام سال


 تور قشم نوروز 1401

950.000


1.590.000

آتلان 02166746654

 بهترین برگزار کنندگان تور قشم در جدول بالا درج شده اند

جهت رزرو تور قشم با شماره تماس آنها تماس حاصل نمایید

با شرکت در تور قشم میتوانید از تفریحات آبی که برای این جزیره  زیبا در نظر گرفته شده است نیز لذت ببرید. غواصی در دریا، دیدار با لاکپشت ها و دلفین ها و قایق سواری تنها بخشی از تفریحات آبی است که میتوانید با شرکت در تورهای قشم تجربه نمایید. مراکز خرید زیادی در جزیره قشم توسط سرمایه گذاران ایرانی و خارجی تاسیس شده اند که میتوانید سوغاتی های زیادی را برای اقوام خود از آنها تهیه نمایید. تمامی مراکز خرید واقع شده در جزیره قشم همگی از مدرن ترین مراکز هستند که به جذابیت خرید شما می افزایند. همچنین از صفحه جاذبه های گردشگری قشم نیز دیدن نمایید تا با سایر دیدنی های قشم نیز آشنا شوید و بتوانید در تور قشم برای دیدن جاذبه های قشم نیز برنامه ریزی نمایید.

قیمت تور قشم

تورهای قشم توسط آژانس هاس مسافرتی زیادی در کشور در حال برگزاری است که البته هر یک از این آژانس ها نسبت به خدماتی که ارائه میدهند، قیمت تور قشم را تعیین میکنند. قیمت تور قشم میتواند نسبت هتل، خدماتی که در هتل به شما ارائه میشود، نوع سفر که میتواند هوایی باشد یا زمینی متفاوت است. برای اینکه از بابت قیمت تور قشم اطلاعات کاملی را به دست آورید بهتر است تا با چندین آژانس مسافرتی تماس حاصل کرده و قیمت ها و خدماتی که در سفر ارائه میدهند را جویا شوید. کارشناسان آژانس مسافرتی میتوانند نسبت به بودجه شما تورهای متفاوتی که در بازه های زمانی مختلف و خدمات متنوعی برگزار میشود را ارائه دهند. بعد از ارائه راهنمایی کامل میتوانید تصمیم بگیرید که در کدام تور نسبت به بودجه خود شرکت کنید.

تورهای قشم

بهترین زمان تور قشم

جزیره قشم مانند جزیره کیش در منطقه ای گرمسیر واقع شده است که در فصول گرم سال مانند تابستان آب و هوای آن تا حد زیادی گرم میشود. بهترین زمان تور قشم فصل زمستان است که آب و هوا در این جزیره بسیار متعادل میشود و میتواند به راحتی از تمام جاذبه های این جزیره دیدن نمایید.

1مجموع 1 پروژه
1مجموع 1 پروژه
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 34 کاربر