تور شیراز

شیراز از شهرهای جنوبی کشور است که به شهر شعر و ادب معروف بوده و از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار میباشد. شیراز از جاذبه های گردشگری فراوانی همچون باغ های تاریخی، آرامگاه های مشاهیر،‌موزه ها و اماکن تاریخی و مذهبی برخوردار بوده و کمتر شهری را میتوان یافت که این تعداد جاذبه را در دل خود جای داده باشد. شیراز از شهرهای جنوبی کشور محسوب میشود که آب و هوای آن بسیار معتدل است. آب و هوای شیراز در فصل بهار بسیار مناسب است و به همین دلیل مسافران زیادی از سراسر کشور به این شهر سرازیر میشوند. در فصل بهار به دلیل آب و هوای مناسب میتوان بیشتر جاذبه های گردشگری این شهر را بازدید نمود. جاذبه های  گردشگری فراوان شیراز باعث شده تا بیشتر مسافرانی که برای اولین بار و یا حتی چندمین بار از این شهر دیدن میکنند نتوانند با تمام جاذبه های آن آشنا شوند. بهترین راه، شرکت در تور شیراز میباشد زیرا لیدری که راهنمایی گروه را بر عهده میگیرد میتواند گردشگران را با تمام جاذبه های گردشگری آشنا کند. تور شیراز که بصورت دوره ای و توسط آژانس های مسافرتی انجام میشود میتواند فرصت بی نظیری برای دیدار از این شهر با صرف هزینه مناسب باشد.

جدول قیمت تور شیراز و آژانس های رسمی برگزارکننده تور های شیراز زمینی و هوایی

مدت / زمان تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

تور شیراز زمینی 3 روزه

در تمام ایام سال


ویژه نوروز 1401

990.000


1.950.000

روژان 02188709900
         
تور شیراز 3 روزه

در تمام ایام سال


در نوروز 1401

980.000


1.890.000

پرگار 02188902748
         
تور شیراز با قطار 3 روزه 

 در تمام سال


 تور شیراز نوروز 1401

940.000


1.980.000

آتلان 02166746654

 برای راحتی در رزرو با شماره های آژانس های معرفی شده جدول تور شیراز تماس حاصل نمایید

با شرکت در تور شیراز علاوه بر دیدار از جاذبه های گردشگری میتوان از خوراکی های سنتی و مخصوص این شهر که تنوع زیادی نیز دارد لذت برد.

تور شیراز

قیمت تور شیراز

قیمت تور شیراز رابطه مستقیمی با فصول و همچنین مناسبت های سال دارد. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد شیراز در فصل بهار آب و هوایی بسیار متعادل پیدا میکند که این آب و هوای متعادل میتواند بر قیمت تور شیراز تاثیر داشته باشد. با شروع عید نوروز بیشتر مردم از سراسر ایران ترجیح میدهند تا به این شهر سفر کرده و تمام روزهای عید و یا چند روز از آن را در شیراز سپری کنند. قیمت تور شیراز به دلیل بالا رفتن تعداد مسافران افزایش خواهد یافت. اگر با قیمت تور شیراز در ایام عید مشکل دارید و قادر به پرداخت آن نیستید بهتر است دیگر روزهای سال را برای سفر به این شهر مد نظر قرار دهید. البته قیمت تور شیراز نسبت به خدمات در نظر گرفته شده از طرف آژانس مسافرتی نیز متفاوت خواهد بود. هتل ها، مدت اقامت، تعداد وعده های غذایی و عوامل دیگری نیز وجود دارند که قیمت تور شیراز را افزایش میدهند.

بهترین زمان تور شیراز

اردیبهشت ماه بهترین زمان تور شیراز محسوب میشود. از ۱۵ اردیبهشت تا آخر این ماه بهترین زمان تور شیراز میباشد زیرا آب و هوای این شهر بسیار معتدل شده و رایحه ای از گل های باغی و بهار نارنج فضای شهر را پر میکند. البته در نوروز هم تور شیراز طرفداران زیادی دارد، و با توجه به تعطیلات تورهای نوروزی شیراز و تورهای تابستانی شیراز طرفدارن بیشماری دارد.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 18 کاربر