تور یزد

یکی از هیجان انگیزترین تورهای داخلی که طرفداران بسیار زیادی دارد تور یزد است. شهر یزد  به عنوان اولین شهر خشتی ایران  و دومین شهر تاریخی جهان محسوب میشود و جالب است بدانید که شهر یزد بعد از ونیز ایتالیا بهترین جاذبه های تاریخی جهان را در خود جای داده است. همین جاذبه ها باعث شده تا سالانه گردشگران فراوانی از سر تا سر جهان تمایل خود را برای سفر به این شهر تاریخی و زیبا نشان دهند. ابنیه و سازه های تاریخی فراوانی در شهر یزد وجود دارند که میتوانند در جذاب تر کردن تور یزد تاثیر فراوانی داشته باشند که از جمله این جاذبه ها میتوان به آب انبار شش بادگیر، مجموعه میدان امیر چخماق، هشت باغ دولت آباد، برج ساعت،‌طاق شاه عباسی، خانه سید حسن ابرقویی، کاروانسرای زین الدین مهریز، موزه آیینه و روشنایی،‌ برج خاموشان، آرامگاه سید رکن الدین، آسیاب آبی اشکدز، آرامگاه سید شمس الدین، زندان اسکندر، بقعه سید گل سرخ، قنات زارچ، خانه کلاهدوزها، آتشکده بهرام، بقعه دوازده امام، خانه لاری ها، مسجد جامع یزد، حمام خان و آب انبار رستم گیو اشاره نمود.

تور یزد

قیمت تور یزد

 تورهای یزد مرتبا توسط آژانس های مسافرتی برگزار میشوند که معمولا بیشتر مجریان این تورها سعی میکنند بهترین و مناسب ترین قیمت ها را برای متقاضیان در نظر بگیرند.  به طور کلی قیمت تور یزد در بیشتر ایام سال مناسب است و افزایش قیمت چندانی ندارد. اما در برخی ایام سال که این شهر آب و هوای متعادل و مساعدی پیدا میکند بیشتر گردشگران سعی میکنند تا از این فرصت استفاده کرده و در تور های یزد شرکت کنند. قیمت تور یزد به دلیل افزایش تعداد متقاضیان به مراتب تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و باید هزینه بیشتری بابت آن پرداخت شود. (اوایل اسفند تا اواخر اردیبهشت ماه آب و هوای شهر یزد بسیار مساعد میشود که در این ایام آژانس های مسافرتی قیمت تور یزد را بخصوص در این تعطیلات نوروز کمی بالاتر میبرند). مدت زمان تورهای یزد، خدماتی که با شرکت در تور یزد به مسافران ارائه میشود و همچنین وسایل نقلیه مختلف همگی در قیمت تور یزد تاثیر مستقیمی خواهند داشت.

جدول قیمت تور یزد و آژانس های رسمی برگزارکننده تور های یزد هوایی یا با قطار

مدت / زمان تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

تور یزد زمینی 3 روزه

در تمام ایام سال


ویژه نوروز 

610.000


850.000

آرند 02144957051
         
فقط برای اقامت 3 روزه در یزد

در تمام ایام سال


در نوروز 1400

270.000


620.000

دیدنی های کویر 03538275820
         
تور یزد با قطار 3 روزه 

 در تمام سال


 تور شیراز نوروز 1400

475.000


810.000

ارم سیر یزد 03536239000

جهت رزرو تور یزد با آژانس های معرفی شده در جدول تماس حاصل نمایید 

 بهترین زمان تور یزد

بهترین زمان تور یزد بستگی به دو عامل مهم دارد. اولی آب و هوا و دومی رویدادهای مختلفی  است که در این شهر برگزار میشود. همانظور که گفته شد مساعدترین آب و هوا برای شرکت در تور یزد اوایل اسفند تا اواخر اردیبهشت است و زمان مناسبی است تا در یک آب و هوای مناسب از جاذبه های گردشگری این شهر دیدن کنید. بهترین زمان تور یزد از لحاظ رویدادها: رویداد ثبت جهانی یزد و همچنین نخل گردانی در یزد دو رویداد مهمی است که در این شهر برگزار میشوند. تعداد مسافران زیادی از سراسر کشور و همچنین کشورهای خارجی برای شرکت در مراسم هایی که به مناسبت این رویداد ها برگزار میشود در تورهای یزد شرکت میکنند.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 12 کاربر