تور کیش

تور کیش | بهترین تورهای کیش | قیمت تور کیش با تخفیف

تور کیش

کیش یکی از بهترین جاذبه های گردشگری ایران میباشد که به نگین خلیج فارس معروف است. جزیره کیش با جاذبه های گردشگری فراوان خود توانسته گردشگران زیادی را نه تها از ایران بلکه از سراسر دنیا به خود جلب نماید. اگر قصد دارید تا به این جزیره زیبا سفری تفریحی داشته باشید، تور کیش بهترین فرصت را در اختیار شما قرار میدهد.  تور کیش مانند تورهای داخلی توسط آژانس های مسافرتی برگزار میشود با این تفاوت که برای سفر به کیش دردسرهایی همچون دریافت ویزا و پاسپورت را نخواهید داشت و به آسانی با بلیطی که آژانس برای شما تهیه میکند میتوانید به این جزیره فوق العاده زیبا سفر کرده و از مدت اقامت خود در بهترین هتل ها لذت ببرید.

جدول قیمت تور کیش

مدت تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن
2 شب و 3 روز

ویژه تمام ایام سال


تور کیش نوروزی

4.420.000


6.720.000

نائیریکا سفر 02187700889
         
2 شب و 3 روز

در تمام روزهای سال 1403


تور نوروزی کیش

4.590.000


6.950.000

آتلان گشت 02166746654

جهت رزرو تور کیش می توانید با شماره های مندرج در جدول قیمت تور کیش تماس حاصل نمایید. به علت نوسانات قیمت ، احتمال بالاتر و پایین تر بودن قیمت تور های کیش است. از طریق تماس قیمت دقیق به شما مسافر گرامی اعلام خواهد شد.

قیمت تور کیش

قیمت تور کیش در روزهای مختلف سال متفاوت است. در برخی از ایام سال به دلیل سرازیر شدن مسافران از سایر شهرهای کشور و دیگر کشور ها، قیمت تور کیش نیز افزایش پیدا میکند. به طور مثال در ایام نوروز به دلیل اینکه میزان مسافرت ها به این جزیره بیشتر از هر زمان دیگری میشود به مراتب قیمت تورهای کیش نیز افزایش می یابد. کیش از مناطق گرمسیر کشور است که در فصول گرم سال هوای آن تا حد زیادی گرم میشود. آب و هوای گرم در کاهش مسافرت ها به این جزیره را در پی خواهد داشت و در نتیجه قیمت تور کیش نیز روند کاهشی پیدا میکند. قیمت تور کیش به هتلی که قصد اقامت در آنرا نیز دارید بستگی دارد.  اگر هتلی که برای اقامت شما در نظر گرفته شده است از هتل های درجه یک باشد مطمئنا قیمت تور کیش بالاتر میرود.

تورهای کیش

رزرو تور کیش

شرکت در تور کیش تجربه ای ماندگار و فراموش نشدنی را بر جای خواهد گذاشت. با رزرو  تور کیش میتوان با افراد جدیدی آشنا شد و با آنها رابطه صمیمانه و دوستانه ای را برقرار کرد. رزرو تور کیش در هزینه ها صرفه جویی زیادی خواهد کرد و میتوانید با پرداخت مبلغ بسیار کمتری نسبت به سفرهای انفرادی از این جزیره زیبا و جاذبه های آن دیدن نمایید.خدماتی که با رزرو تور کیش به مسافران ارائه میشود نسبت به آژانس مسافرتی و همچنین هتلی که قصد اقامت در آن را دارید متفاوت است. برخی از آژانس های مسافرتی نسبت به مبلغی که از مسافران دریافت میکنند خدمات بهتر و بیشتری را ارائه میدهند.

بهترین زمان تور کیش

بهترین زمان برای شرکت در تور کیش از اوایل دی ماه یعنی آغاز فصل زمستان تا اواخر فرودین میباشد. (همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد کیش یکی از مناطق گرمسیر کشور است و شرکت در تور کیش در فصول گرم سال مانند تابستان ممکن است مقداری سخت تر باشد).

در صورتی که قصد گردش در جزیره کیش را دارید با کلیک بر روی عبارت جاذبه های گردشگری کیش ، بهترین مکان های دیدنی کیش را بشناسید؛ و در صورتی که قصد اقامت در جزیره را دارید با کلیک بر روی عبارت هتل های کیش بهترین محل های اقامت برای تور کیش را بشناسید.

1مجموع 3 پروژه
1مجموع 3 پروژه
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 76 کاربر