تور آنتالیا

تورهای آنالیا | مجری مستقیم تور آنتالیا | تور نوروزی آنتالیا | تور آنتالیا ویژه تابستان | تور ژانویه آنتالیا | تور آنتالیا ترکیه

تور آنتالیا

شهر آنتالیا یکی از شهرهای  بسیار زیبای کشور ترکیه میباشد که زیبایی منحصر بفرد آن باعث شده تا گردشگران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کند. بیشترین شرکت کنندگان در تور آنتالیا ایرانیانی هستند که تمایل دارند با جاذبه های گردشگری این شهر آشنا شوند. تمام گردشگرانی که تاکنون تجربه شرکت در تور آنتالیا را داشته اند به منحصر بفرد بودن آن اشاره کرده اند.

بسیاری از گردشگرانی که در تورهای آنتالیا شرکت کرده اند حتما با رودخانه آکسو آشنایی دارند. این رودخانه از رودخانه های بسیار معروف کشور ترکیه است که در شهر آنتالیا واقع شده است و گردشگران تمایل زیادی دارند تا در کنار این رودخانه بسیار زیبا عکس های یادگاری خود را ثبت کنند.

جدول قیمت تور آنتالیا ترکیه و آژانس های رسمی ارائه دهنده ی تور آنتالیا

مدت تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

6 شب و 7 روز

اقامت هتل 5 ستاره uall حیدر پاشا

شرح کامل

تور نوروزی آنتالیا

1400

18.200.000 مرداس گشت 02188773310
         
6 شب و 7 روز

ویژه تمام ایام سال


ویژه نوروز 1400

19.050.000


19.870.000

ندای سفر 02188522362
         
6 شب و 7 روز

ویژه تمام ایام سال


تور آنتالیا نوروز 1400

19.990.000


20.890.000

پرگار 02144899001
         
تور آنتالیا

نوروز 1400

20.900.000

دیرین گشت 02186087702

 برای مشاوره و رزرو تور آنتالیا با شماره های آژانس های معرفی شده در داخل جدول تماس حاصل نمایید.

در بخش انتهایی رودخانه آکسو آبشار دودان قرار دارد که محل مناسبی برای آبتنی گردشگران منطقه آنتالیا میباشد. در کنار آبشار دودان نیز تفریحات آبی و رستوران های زیادی وجود دارند که گردشگران میتوانیند از آنها لذت ببرند.

قیمت تور آنتالیا

برای اینکه شما بتوانید با بهترین قیمت به آنتالیا سفر کنید ، شدیدا توصیه می نمایم که در تور آنتالیا که توسط آژانس های رسمی معرفی می شوند ثبت نام نمایید. به زودی ما بهترین تورهای آنتالیا را به شما معرفی خواهیم نمود که از لحاظ قیمت مناسب تر از هر جای دیگر باشد.

از دلایل دیگری که باعث شده است تا تور آنتالیا خاطره فراموش نشدنی را پدید آورد هتل های بسیار راحت و مجلل آن میباشد. هتل هایی که در شهر آنتالیا واقع شده اند از جمله هتل هایی هستند که به تمامی امکانات رفاهی تجهیز شده اند. در مدت اقامت گردشگران با شرکت در تور آنتالیا بهترین هتل ها که ۵ ستاره هستند در اختیار شما قرار میگیرند.

مراکز خرید میتواند در کنار هتل های پنج ستاره از دلایلی باشد که گردشگران را نسبت به شرکت در تور آنتالیا را بیش از بیش تشویق میکند. هر آنچه را که برای سوغاتی نیاز داشته باشید میتوانید از این مراکز خرید خریداری کرده و بعنوان سوغات به ایران برای بستگان خود به همراه بیاورید.

تور آنتالیا

از بهترین هتل هایی که در شهر آنتالیا واقع شده اند میتوان به هتل های پنج ستاره ای همچون هتل کرون پلازا، هتل آکرا باروت، هتل رامادا، هتل آکوا لند سو، هتل ریکسوس، هتل پورتوبلو، هتل کایا پلازو گلف، هتل فیم رزیدانس لارا، هتل تایتانیک دلوکس و هتل ترندی لارا اشاره نمود. البته هتل های مجلل زیادی در این شهر واقع شده اند که هتل های نام برده شده از معروفترین و مشهورترین آنها هستند.

بهترین زمان سفر به آنتالیا ترکیه عبارتند از:

  • تور تابستان آنتالیا 
  • تور نوروز آنتالیا
  • تور ژانویه آنتالیا

مجله گردشگری توریستی ها بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال یک راهنمای خوب برای استفاده از تور آنتالیا و دیگر شهرهای دنیا هستند. در وب سایت مجله گردشگری توریستی ها تمام جاذبه های گردشگری و همچنین هتل های مطرح دنیا معرفی شده اند تا گردشگران قبل از سفر اطلاعات خوبی را بدست آورند.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 68 کاربر