تور ارمنستان

یکی از زیباترین و بهترین مقاصد گردشگری ایرانیان کشور ارمنستان میباشد که در همسایگی ایران واقع شده است. ارمنستان از همسایه های شمالی کشور ایران است که همین موضوع سفر به این کشور زیبا را بسیار آسان  کرده است. با شرکت در تور ارمنستان که توسط آژانس های مسافرتی برگزار میشود این ویژگی برای گردشگران بوجود خواهد آمد که با هزینه کمتری نسبت به سفرهای انفرادی از این کشور و جاذبه های گردشگری آن بازدید کنند.

تور ارمنستان بر خلاف تورهای دیگر به سه صورت انجام میشود. تور ارمنستان به صورت زمینی و هوایی با اتوبوس، هواپیما انجام میشود. تور ارمنستان با هواپیما بهترین فرصت را در اختیار افرادی قرار میدهد که تمایل دارند مدت زمان سفر آنها تا حد زیادی کوتاه شود. به طور کلی زمان سفر به ارمنستان کوتاه میباشد اما سفر با هواپیما باعث میشود تا این زمان کوتاه تر نیز شود.

جدول قیمت تور ارمنستان و آژانس های رسمی برگزارکننده تور های ارمنستان

مدت / زمان تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

تورهای زمینی ارمنستان

همه روزه

4.500.000

همسفر ماه و ستاره 02186025804
         

تور ارمنستان 3 شب

در تمام ایام سال


ویژه نوروز 

4.950.000


6.990.000

ندای سفر 02188522362
         
تور 4 روزه ارمنستان

در تمام ایام سال


در نوروز 

5.990.000 


7.990.000

پرگار 02144899001

 برای رزرو تور های ارمنستان با شماره های داخل جدول تماس حاصل نمایید.

قیمت تور های زمینی ارمنستان پایین تر از هوایی می باشد.

تور ارمنستان

تور ارمنستان با قطار نیز انجام میشود که مقصد آن تفلیس گرجستان است. روزانه یک قطار ایران را به مقصد گرجستان ترک میکند که تعداد زیادی گردشگر بواسطه این قطار به کشور گرجستان و شهر تفلیس منتقل میشوند. تور ارمنستان با قطار علاوه بر اینکه از امنیت بالایی برخوردار است میتواند لذت سفر را به دلیل عبور از مسیرهای های مختلف کوهستانی چند برابر کند.

اتوبوس نیز از جمله وسایل نقلیه ای است که برای تور ارمنستان در نظر گرفته شده است. اتوبوس هایی که برای تور ارمنستان جابجایی مسافران را بر عهده میگیرند از بهترین نوع اتوبوس هستند و مبدا سفر نیز میتواند هر شهری باشد. اگر ساکن تهران هستید  و قصد شرکت در تور ارمنستان با اتوبوس را  دارید باید بدانید که مسافت ۱۱۰۵ کیلومتر را از تهران تا ایروان طی خواهید کرد که عمده این مسیر بزرگراه میباشد.

تور ارمنستان

تور ارمنستان شما را با جاذبه های گردشگری ارمنستان آشنا خواهد نمود. با سفر انفرادی به ارمنستان مطمئنا نخواهید توانست بهترین جاذبه های گردشگری ارمنستان را بازدید نمایید ولی لیدری که در تور ارمنستان در اختیار گردشگران قرار میگیرد میتواند تمام این جاذبه را به آنها معرفی نماید.

تور ارمنستان امنیت بسیار بالاتری نیز نسبت به سفر انفرادی دارد زیرا با شرکت در تور سفر شما به صورت گروهی انجام خواهد شد که همین موضوع باعث بالا رفتن امنیت سفر میشود. همچنین آژانس مسافرتی که تور ارمنستان را برگزار میکند متعهد میباشد که امنیت مسافران را برقرار کند.

برای دریافت اطلاعات کاملی از  سفر به ارمنستان و همچنین جاذبه های گردشگری این کشور بهترین منبع پیش روی شما وب سایت مجله گردشگری توریستی ها میباشد. مجله گردشگری توریستی ها اطلاعات مورد نیاز مسافران برای سفر به کشورهای گوناگون را به طور رایگان در وب سایت خود درج نموده است.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
9 / 10
از 12 کاربر