تور کانادا

تور کانادا | قیمت تورهای کانادا | تور کانادا ویژه تمام ایام سال | برگزار کننده و مجری مستقیم تورهای کانادا

تور کانادا

امروزه کمتر کسی وجود دارد که با کانادا و زیبایی های آن آشنایی نداشته باشد. کانادا یکی از پهناور ترین کشورهای جهان است که جاذبه های گردشگری آن گردشگران زیادی را از ایران و سایر کشورها به خود جذب میکند. سفر به کانادا حتی بمنظور گردش چند روزه نیز هزینه زیادی دارد که از این رو سفر به این کشور با بودجه کم امکان پذیر نیست. اگر قصد سفر چند روزه به کانادا و لذت بردن از جاذبه های گردشگری این کشور را دارید بهتر است در تور کانادا شرکت کنید.

شرکت در تور کانادا شما را با کشوری آشنا میکند که تلفیقی از مدرنیته و طبیعت میباشد. کانادا از کشورهایی است که برخی از شهرهای آن بسیار سرد و برخی دیگر آب و هوای متعادلی دارند.  حتی شهرهای سردسیر کانادا نیز جذابیت های گردشگری خود را دارند و میتوانند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کنند.

جدول قیمت تور کانادا و برگزار کنندگان رسمی تور کانادا

مدت تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن
10 شب و 11 روز

ویژه تمام ایام سال

تور کانادا ویژه تابستان

تور کانادا ویژه نوروز

تور کانادا پاییز و زمستان

تور کانادا ویژه ژانویه و کریسمس

27.000.000 ندای سفر 02188522362
         
         

 جهت رزرو تور کانادا لطفا با شماره های مندرج در جدول قیمت تماس بگیرید.

تورهای کانادا از برگزار کنندگان و آژانس های رسمی و معتبر که در مسیر تور خارجی کانادا خدمات دارند معرفی و درج شده است.

تور کانادا زمانی جذاب تر میشود که لیدر تور بهترین جاذبه های گردشگری کانادا را به شما و سایر اعضای گروه معرفی مینماید. تصور کنید هزینه زیادی را صرف سفر به کانادا نمایید و نتوانید از جاذبه های گردشگری این کشور به دلیل عدم آشنایی به این کشور دیدن نمایید که این موضوع کاملا به ضرر شما تمام خواهد شد. با شرکت در تور کانادا برترین جاذبه های گردشگری بصورت گلچین شده نشان داده خواهند شد و خاطره بی نظیری در ذهن شما از این کشور بر جای میماند.

تور کانادا بهترین فرصت را در اختیار شما قرار میدهد تا با فرهنگ، آداب و رسوم و همچنین گویش های مختلف آشنا شوید. زمانی که از جاذبه های مختلف بخصوص جاذبه های تاریخی کانادا بازدید به عمل می آورید در واقع با گویش های مختلفی آشنا میشوید که شاید تا کنون با هیچ یک از آنها آشنا نشده باشید. البته کانادا به دلیل اینکه وسعت زیادی دارد شاید نتوانید با یکبار شرکت در تور کانادا تمام جاذبه های گردشگری آنرا مشاهده نمایید. به همین دلیل توصیه میشود تا اگر تنها یکبار به منظور گردشگری به کانادا سفر کرده اید مجددا در تور کانادا شرکت نمایید تا بتوانید با جاذبه های بیشتری آشنا شوید.

تورهای کانادا

تور کانادا فرصت اقامت موقت در بهترین هتل های دنیا را برای شما فراهم می آورد. هتل های زیادی در شهرهای مختلف کانادا وجود دارد که بهترین امکانات را در مدت اقامت شما فراهم میکنند. بهترین امکانات در کنار بهترین غذاها میتوانند لذت سفر به کانادا را چند برابر کنند.

بهترین زمان شرکت در تور کانادا از اواخر ماه ژوئن تا ماه اوت میباشد که در این فاصله زمانی هوا در این کشور بسیار مطبوع است و البته به یاد داشته باشید که زمان شلوغی برای سفر نیز به شمار میرود زیرا جمعیت زیادی از سراسر جهان روانه کانادا میشوند. برای آشنایی بیشتر با جاذبه های گردشگری کانادا میتوانید به مجله گردشگری توریستی ها یکی از بزرگترین مراجع اطلاع رسانی در زمینه گردشگری مراجعه کنید.

همچنین برای اینکه شناخت مناسبی از هتل های این کشور بدست آورید با کلیک بر روی عبارت هتل های کانادا به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید؛ همچنین در صفحه جاذبه های گردشگری کانادا می توانید اطلاعات و شناخت کامل تری برای حضور در تور کانادا نسبت به این کشور بدست آورید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 25 کاربر