تور اروپا

تور اروپا | قیمت تور اروپا | بهترین تورهای اروپا | برگزار کنندگان رسمی تورهای اروپایی

تور اروپا

اروپا یا همان قاره سبز از مقاصد میلیون ها گردشگر در سراسر جهان میباشد. کشورهای زیادی در قاره اروپا واقع شده اند که سفر و تور خارجی به هر یک از این کشورها برای بازدید از جادبه های تاریخی و گردشگری  میتواند خاطره فراموش نشدنی را بر جای بگذارد.  اگر قصد سفر به تک تک کشورهای اروپایی را دارید نباید به فکر سفر انفرادی باشید. تور اروپا بهترین فرصت را ایجاد میکند تا به بسیاری از کشورهای اروپایی سفر کنید. با شرکت در تور اروپا میتوانید از کشورهایی همچون ایتالیا، فرانسه، هلند، بلغارستان، اسپانیا، یونان، آلمان، اتریش که از معروف ترین کشورهای اروپایی هستند بازدید به عمل آورید. البته نباید انتظار داشته باشید که با شرکت در تور اروپا تمامی شهرهای هر کشور را بازدید نمایید بلکه تنها با جاذبه های گردشگری برخی شهرهای اروپایی آشنا خواهید شد. دلیل این محدودیت نیز نبود زمان کافی برای بازدید از تمام شهرهای اروپا میباشد.

جدول قیمت تور اروپا و آژانس های رسمی برگزارکننده تور های اروپایی

مدت / زمان تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

تور اروپا از 4 تا 14 روز

در تمام ایام سال


تور اروپا نوروز 1400

25.870.000


34.900.000

ندای سفر 02188522362
         
تورهای اروپایی ترکیبی و تک

در تمام ایام سال


تور اروپا نوروز 1400

25.750.000 


34.850.000

سفیران گشت 02143931

شما برای تورهای اروپایی نیاز به مشاوره دقیقی دارید اطلاعات تماس بهترین برگزار کنندگان تور های اروپا در جدول آماده است؛ جهت رزرو و مشاوره تور های اروپایی تماس بگیرید.

شرکت در تور اروپا یک مزیت بسیار بزرگ را برای گردشگر ایجاد میکند و آن نیز اخذ تنها یک ویزا برای سفر به تمامی کشورهای نام برده شده در بالا میباشد. ویزایی که برای شرکت در تور اروپا باید اخذ نمایید ویزای شینگن و پس از دریافت آن میتوانید به بیشتر کشورهای اروپایی سفر نمایید.

برای دریافت ویزای شینگن برای شرکت در تور اروپا نیازی نیست تا دردسرهای زیادی را متحمل شوید زیرا آژانس های مسافرتی که اقدام به برگزاری تور اروپا میکنند بخش زیادی از کارهایی که برای اخذ ویزای شینگن نیاز است را انجام میدهند و تنهاسبک ترین قسمت کار بر عهده شما خواهد بود.

هر چه از مزیت های شرکت در تور اروپا بگوییم کم گفته ایم. با شرکت در تور اروپا نیازی نیست تا چند واحد پولی را تهیه نمایید زیرا پول مشترک در میان کشورهای اروپایی یورو است و کافی است برای سفر تنها یورو خریداری نمایید.

تور اروپا

تور اروپا نیازی به دریافت چندین بلیط هواپیما برای سفر به کشورهای اروپایی ندارد. تنها یک بلیط رفت و برگشت که توسط آژانس هواپمیایی تهیه میشود کافی است و به بلیط دیگری نیاز نمیباشد. اما اگر سفر شما به صورت انفرادی باشد ممکن است برای سفر به کشورهای مختلف اروپایی مجبور به تهیه بلیط برای هر سفر باشید که این موضوع علاوه بر اینکه هزینه هایی را برای گردشگر به بار می آورد دردسرهای دیگری را نیز به همراه خواهد داشت.

نمیتوان گفت بهترین زمان برای شرکت در تور اروپا چه زمانی است زیرا اروپا چندین کشور مختلف را شامل میشود که هر یک از این کشورها آب و هوای متفاوتی دارند. برای دریافت اطلاعات کامل برای سفر به کشورهای اروپایی و جاذبه های گردشگری این کشورها میتوانید مجله گردشگری توریستی ها رابه عنوان مرجع در نظر داشته باشید. مجله گردشگری توریستی ها هر اطلاعاتی که در زمینه گردشگری نیاز داشته باشید را در وب سایت خود بصورت رایگان قرار داده است.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 17 کاربر