تور دبی

تور دبی | قیمت تورهای دبی | بهترین تورهای دبی و برگزار کنندگان رسمی تور دبی

تور دبی

قصد داریم بهترین تورهای دبی را در این بخش از سایت برای دنبال کنندگان مجله گردشگری توریستی را معرفی نماییم. سعی می نماییم تمامی تور دبی که در اینجا معرفی می شوند از بهترین شرایط و اعتبار برگزارکننده برخوردار باشند. لطفا بخش تور دبی را در زمان های دیگر دنبال نمایید تا مطالب جدید آن را از دست ندهید.

جدول قیمت تور دبی و آژانس های رسمی برگزارکننده تور های دبی امارات

مدت / زمان تاریخ قیمت از (تومان) آژانس تلفن

تور دبی 4 روزه

در تمام ایام سال


ویژه نوروز 

14.700.000


16.100.000

ندای سفر 02188522362
         
تور 4 روزه دبی

در تمام ایام سال


در تعطیلات نوروز 

14.735.000 


16.317.000

جزیره سفر 02144255409
         

بهترین تورهای دبی

تورهای 3 الی 7 روزه دبی

ویژه هر روز 14.400.000 نائیریکا سفر 02187700889

 جدول بالا قیمت های به روز آژانس های مسافرتی رسمی برای تور دبی هستند؛ جهت رزرو تور دبی امارات و مشاوره برای بهترین تورهای امارت و اللخصوص شهر دبی با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

بهترین زمان برای تور دبی؟

با توجه به آب و هوای گرم و خشک کشور امارات و شهر دبی می توانید در زمستان هر سال و همچنین ایام نوروز بهترین شرایط را در تور دبی از لحاظ آب هوایی تجربه نمایید. البته با توجه به ایام پیک تابستانی و همچنین تعطیلات ژانویه ، تور دبی در این دو زمان نیز دارای استقبال خوبی می باشد.

 

تورهای دبیسفر به دبی دارای جذابیت های خاصی می باشد؛ از جمله جاذبه هایی که در تور دبی می توانید ببنید: برج خلیفه، پارک آبی وایلد وادی می باشد.

شما برای بررسی کامل جاذبه های گردشگری دبی می توانید بر روی عبارت لینک شده کلیک کنید تا لیست کامل این جاذبه های تور دبی را مشاهده نمایید.

همچنین برای اینکه بهترین انتخاب های محل اقامت را در شهر دبی بشناسید می توانید با کلیک بر روی عبارت هتل های دبی به صفحه مذکور دسترسی پیدا کنید و درباره هر یک از هتل های شهر دبی برای شرکت در تور دبی شناخت پیدا نمایید.

دبی یکی از شهرهای کشور امارات است که سالیانه تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب میکند. شهر دبی در واقع از شهرهای گردشگر پذیر امارات متحده عربی محسوب میشود و از ایران نیز گردشگران زیادی به این کشور زیبا سفر میکنند. یکی از بهترین فرصتهایی که از طریق آن میتوان به دبی سفر کرده و از جاذبه های گردشگری آن بازدید نمود تور دبی میباشد. 

تور دبی

با شرکت در تور دبی میتوانید تمام مناطق گردشگری دبی را در عرض چند روز بازدید نموده و تا میتوانید از مراکز خرید دبی که تعداد آنها زیادی هم میباشد خرید کنید. دبی از شهرهایی که جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد و مطئمنا اگر بصورت انفرادی به دبی سفر کنید نخواهید توانست از تمام این جاذبه ها دیدن کنید. اما با شرکت در تور دبی لیدر و یا همان راهنمای تور تمام جاذبه های گردشگری را یک به یک معرفی مینماید و در طول مدت اقامت خود در دبی از تمامی آنها بازدید خواهید کرد. زمانبندی سفر، رزرو بلیط، رزرو هتل و تمامی اقداماتی که برای سفر باید انجام شود با شرکت در تور دبی بر عهده آژانس مسافرتی خواهد بود. 

همین موضوع باعث میشود تا استرس و فشارهای عصبی شما در سفر به شهر دبی تا حد زیادی کاهش یابد. گردشگران با شرکت در تور دبی میتوانید دوستان بسیار زیادی نیز برای خود بیابید. تور دبی بصورت گروهی برگزار میشود که هر یک از این افراد میتوانند دوست و همراه بسیار خوبی برای شما باشند. مجله گردشگری توریستی ها یکی از منابع بسیار خوب برای گردشگرانی است که اطلاعات چندانی نسبت به دبی و جاذبه های گردشگری آن ندارند.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
مجید درخشانی : تور دبی بهترین است
11 0
به نظر من بهترین انتخاب تور برای ما ایرانی ها مخصوصا توی اوایل بهار شهر دبی است. چون هوا عالیه و ضمن اینکه امکانات گردشگری که داره واقعا عالیه. کسی که می خواد از یک سفر تفریحی لذت ببره در تور دبی شرکت کنه پشیمون نخواهد شد.
کیان گوهر : ثبت نام در تور دبی
1 0
برای ثبت نام در تور دبی باید چیکار کنم ؟؟ حضوری هم می توانم بیام دفتر و همانجا پول تور دبی را پرداخت کنم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام و درود - بله می توانید با مراجعه به آدرس آژانس که در بخش تماس با ما قرار گرفته ثبت نام در تور دبی را نهایی نمایید؛ همچنین برای رزرو تور دبی با هتل مورد نظر می توانید مراتب را از طریق تماس تلفنی با کانتر تور دبی ما پیگیری و ثبت نمایید.
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 138 کاربر