مشخصات کلی

اگر اهل سفر و شمالگردی باشید حتما گذرتان نه تنها یکبار بلکه بارها به رامسر نیز افتاده است. رامسر از محبوب ترین شهرهای شمالی کشور است که مسافران زیادی را از سراسر کشور و آن هم در تمام فصول سال به خود جذب میکند. طبیعت رامسر به گونه است که از یک سو با جنگل و کوهستان آغاز شده و از سوی دیگر به دریای خزر میرسد. جاذبه های گردشگری رامسر در تمام فصول سال چه هوا سرد باشد و چه گرم توانسته مسافرانی که به این منطقه سفر میکنند را حیرت زده کند. از جمله جاذبه های گردشگری رامسر میتوان به روستای گرسماسر، جواهر ده، جنگل دالخالی، تله کابین رامسر، بوستان جنگلی صفا رود، غار یاغی لوکا، جنت رودبار، آبشار ایج، کاخ مرمر رامسر، آبشار سیاسرت، قلعه مارکوه، سد میجران، آبگرم سادات محله، باغ ایرانی رامسر، بلوار معلم رامسر، دریاچه قو، آبشار آزارک و موزه عاج رامسر را نام برد. 

برگزاری تخصصی تور رامسر توسط راشنو پرواز

تلفن : 88520351 - 021

شرح کامل پکیچ تور رامسر

تور رامسر

اگر شناخت کافی از شهر رامسر ندارید و قصد سفر به این منطقه زیبا را نیز دارید پیشنهاد میکنیم تا در تور رامسر شرکت کنید. تور رامسر که معمولا در تمامی ایام سال انجام میشود این مزیت را برای شما فراهم می آورد تا با یک سفر از تمامی نقاط جذاب و دیدنی رامسر بازدید به عمل آورده و همچنین از غذاهای محلی و تفرجگاه های متعدد این شهر نیز نهایت لذت را ببرید. مجله گردشگری توریستی ها با سابقه چندین ساله خود توانسته به یکی از منابع اطلاعاتی مورد نیاز برای مسافران به شهرهای کشور و دیگر کشورها بدل شود و هر آنچه که یک مسافر و گردشگر نیاز دارد را در اختیار او قرار دهد.

رامسر کجاست؟

رامسر یکی از شهرهای استان مازندران میباشد که پیش از این و در سالهای بسیار دور سخت سر نیز گفته میشد. رامسر از جنوب به کوه های البرز و از شمال نیز به دریای خزر محدود میشود. رامسر از سمت شرق به شیرود و از سمت غرب نیز به شهر چابکسر میرسد. زبان اهالی بومی رامسر گیلک میباشد که البته بسیاری از مردمان این شهر به زبان فارسی نیز تسلط دارند. رامسر یکی از شهرهای نزدیک به تهران محسوب میشود و همین موضوع باعث شده تا مسافران زیادی از تهران و همچنین کرج در بیشتر فصول سال راهی این منطقه جذاب و دوست داشتنی شوند.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
9 / 10
از 266 کاربر