مشخصات کلی

نمک آبرود از مناطق شمالی کشور است که مطمئنا اگر اهل شمالگردی باشید سفر به این منطقه بسیار زیبا را نیز تجربه کرده اید. حتی اگر به نمک آبرود سفر نکرده باشید حتما نام آنرا بارها شنیده اید. مطمئنا دوستان و اطرافیان شما با سفر به نمک آبرود از زیبایی ها و جاذبه های بسیار زیاد گردشگری آن برای شما زیاد گفته اند. نمک آبرود منطقه ای است که یک بخش آن مسکونی و بخش دیگر آن توریستی است. در بخش توریستی نمک آبرود تفریحات زیادی برای گردشگران و مسافران در نظر گرفته شده است که میتوان به کارتینگ، تله کابین، سورتمه، پارک ماجراجویی، زیپ لاین و همچنین باشگاه تیر اندازی را نام برد. به جرات میتوان گفت نمک آبرود نسبت به دیگر مناطق شمالی بیشترین مراکز تفریحی را به خود اختصاص داده است و همین موضوع نیز از عمده دلایل جذب بالای گردشگر در این منطقه محسوب میشود.

تور نمک آبرود

تور نمک آبرود از جذابترین تورهای شمالی کشور محسوب میشود که طرفداران بسیار زیادی دارد. تور نمک آبرود حتی در برخی از آژانس های مسافرتی به صورت یکروزه نیز برگزار میشود و برای افرادی که فرصت کمی را برای سفر در اختیار دارند کاملا مناسب و جذاب میباشد. با شرکت در تور نمک آبرود با تمامی جاذبه های این منطقه آشنا شده و همچنین فرصت استفاده از مراکز تفریحی آنرا نیز پیدا خواهید کرد.

نمک آبرود کجاست؟

نمک آبرود یک شهرک گردشگری و همچنین مسکونی در استان مازندارن است. نمک آبرود در ۱۲ کیلومتری غرب چالوس واقع شده و وسعت آن در حدود ۶۵۰ هکتار میباشد. بخش شمالی نمک آبرود را دریای خزر و بخش جنوبی آنرا نیز ارتفاعات مدوبن که از بلندی های رشته کوه البرز میباشد احاطه کرده است. پارک های جنگلی که از درختان بنفشه و شمشاد پوشیده شده اند بخش شمالی نمک ابرود را تشکیل داده اند و جزو پوشش گیاهی سر سبز منطقه محسوب میشوند.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
9 / 10
از 266 کاربر