مشخصات کلی

جواهر دشت رودسر که به عروس سبز دشت های گیلان نیز معروف است از جمله دیدنی های شمال محسوب میشود که در فصول مختلف سال بخصوص فصولی که دمای هوا رو به گرمی میرود میربان گردشگران زیادی از سراسر کشور میباشد. با حضور در ییلاق جواهردشت این منطقه زیبا و سر سبز خود را در میان انبوهی از ابرها خواهید یافت و حس آرامش بخشی که هرگز آنرا تجربه نکرده اید در میان توده سفید رنگ ابرها به شما دست خواهد داد. جواهر دشت از جمله دیدنی های شمال است که حتی مسیر رسیدن به آن نیز مملو از درختان و پوشش گیاهی سرسبر است و همین موضوع جذابیت آنرا چندین برابر کرده است. درختان بلند کنار جاده تا خود جواهر دشت امتداد یافته اند و تا جایی که چشم کار میکند پوشیده از درختان و مراتع سرسبز میباشد.

جواهر دشت کجاست؟

جواهر دشت در فاصله ۲۰۰۰ کیلومتری از سطح دریا واقع شده است و مساحت کلی آن در حدود ۱۰۰ هکتار میباشد. جواهر دشت از روستاهای ییلاقی شهرستان رودسر از توابع دهستان سیاهکلرود است و جالب است بدانید در بخش جنوبی این منطقه بلندترین قله استان گیلان با نام سماموس واقع شده که ۳۶۷۸ ‌متر از سطح دریا فاصله دارد.

تور جواهر دشت

تور جواهر دشت

تور جواهر دشت یکی از بهترین روش های سفر به این منطقه زیبا و دیدنی است و با شرکت در این تور که ما در بخش و صفحه تور شمال برگزارکنندگان مطرح تور جواهر دشت شمال را معرفی کرده ایم ، میتوانید علاوه بر اینکه از تمام جاذبه های جواهر دشت بازدید به عمل آورید در هزینه های سفر نیز تا حد زیادی صرفه جویی کنید. تور جواهردشت بصورت دوره ای و در ایام مختلف سال برگزار میشود و میتوانید بصورت انفرادی و یا به همراه دوستان و خانواده در این تورها شرکت کنید. با شرکت در تور جواهر دشت یک راهنما و یا همان لیدر زیباترین و جذابترین نقاط این منطقه را به شما معرفی و نشان خواهد داد و هیچ یک از این نقاط از قلم نخواهند افتاد. مجله گردشگری توریستی ها با هدف اطلاع رسانی هر چه بیشتر به علاقمندان به گردشگری راه اندازی شد و امروزه به یکی از منابع اطلاعاتی کامل و جامع بدل شده است.

لوکیشن جواهر دشت:

در شرقی ترین بخش استان گیلان و در ارتفاعات رشته کوه البرز و دامنه های شرقی علم کوه قرار گرفته است.

جواهر دشت کجاست

لطفا در صورت استفاده از مطلب معرفی منطقه ییلاقی جواهر دشت شمال ، این مطلب را برای دوستان خود نیز ارسال نمایید.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
9 / 10
از 266 کاربر