مشخصات کلی

ایران بعنوان یک کشور چهار فصل از جاذبه های گردشگری بسیار زیادی برخوردار است که یکی از این جاذبه ها کویر های آن میباشد. یکی از کویرهایی که تعداد گردشگران زیادی را از داخل و همچنین خارج کشور به خود جلب نموده است کویر مرنجاب میباشد. کویر مرنجاب یکی ار بهترین مناطق کویری در کشور محسوب میشود که میتوان برای یک سفر بیابانگردی انتخاب نمود. کویر مرنجاب از جاذبه های گردشگری استان اصفهان محسوب میشود و با پا گذاشتن به این کویر مطمئنا مجذوب و همچنین محو زیبایی های بی حد و حصر آن خواهید شد.

تور کویر مرنجاب

از مسیر های کویر گردی که تور آن اغلب به صورت یک روزه و یک و نیم روزه برگزار می گردد ، تور کویر مرنجاب است. برای شرکت در تور کویر مرنجاب می توانید به صفحه تور کویر مجله گردشگری توریستی ها مراجعه نمایید و بهترین برگزار کنندگان تور کویر مرنجاب را مشاهده نمایید.

کویر مرنجاب

جاذبه های گردشگری کویر مرنجاب

گذشته از زیبایی های بی حد و حصر کویر مرنجاب باید به جاذبه های گردشگری آن نیز اشاره کرد که در کنار کویرگردی میتوانداین فرصت را برای گردشگران فراهم آورد تا بتوانند با بقایا و سازه های تاریخی این منطقه بیشتر آشنا شوند. از جمله جاذبه های گردشگری کویر مرنجاب که بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص داده اند میتوان به کاروانسرای مرنجاب که قدمت آن به دوره شاه عباسی باز میگردد، دریاچه نمک که به سرگردان معروف شده و همچنین به چاه دست کن که یک چاه آب شیرین است اشاره نمود.

کویر مرنجاب کجاست؟

کویر مرنجاب در بخش شمالی شهرستان آراد و بیدگل از توابع کاشان واقع شده است و فاصله آن با این شهرستان نیز ۵۳ کیلومتر است. همچنین فاصله کویر مرنجاب تا کاشان و همچنین شهر اصفهان به ترتیب ۶۲ و ۷۲۰ کیلومتر است.

 کویر مرنجاب کجاست

 امکانات رفاهی نزدیک به کویر مرنجاب بسیار عالی می باشد و به خاطر نزدیکی به چند شهر می توانید حتی اقامت هایی در شهر های اطراف رزرو نمایید و سپس به کویر مرنجاب مراجعه نمایید.

لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
9 / 10
از 266 کاربر