تور ایرانگردی

تور ایرانگردی | قیمت تور ایران گردی | بهترین تورهای ایرانگردی | ایرانگردی

تور ایرانگردی

کشور ایران از کشورهای چهار فصل است که هر فصل آن زیبایی های خاص خود را دارد. تمام شهرهای ایران مملو از جاذبه های گردشگری است که میتوان با شرکت در تور ایران گردی از این جاذبه ها بازدید نمود. تور ایران گردی نسبت به سایر تورهای داخلی که  به تفکیک برای هر شهر در نظر گرفته میشود مزیت های بیشتری دارد. با شرکت در تور ایرانگردی میتوانید از تمام شهرهای ایران بازدید نمایید اما با شرکت در تورهایی که برای هر شهر در نظر گرفته شده تنها میتوانید از شهر مشخص شده بازدید به عمل آورید. با شرکت در تور ایرانگردی میتوانید با یک تیر دو نشان بزنید. در واقع زمانی که در تورهای ایران گردی شرکت میکنید با هزینه های بسیار مناسبی میتوانید از تمام و یا بیشتر شهرهای ایران بازدید نمایید و با جاذبه های گردشگری هر شهر آشنا شوید.

جدول قیمت تور های ایرانگردی و آژانس های برگزار کننده تور ایرانگردی

تور ایران گردی تاریخ و مدت قیمت (تومان) آژانس / تلفن

به مقصد تمام شهر های توریستی ایران

ویژه آخر هفته ها و تعطیلات تماس بگیرید

02154034000

آرامش سفر

       

به بهترین جاذبه های توریستی ایران

در تمام ایام سال و تعطیلات تماس بگیرید

02166354546

باران سیر

       
مقاصد ایرانگردی به جنوب و یا شمال ایران ویژه تعطیلات و آخر هفته ها تماس بگیرید

02188972805

دنیای دیگر

       
تور ایرانگردی به مقاصد کویرهای ایران ویژه آخر هفته ها و تعطیلات تماس بگیرید

02188800286

پاتریس

 در جدول بالا بهترین برگزارکنندگان تور های ایرانگردی مشخص شده اند ، جهت رزرو و مشاوره برای تور ایران گردی مدنظر خود با شماره های تماس داخل جدول ارتباط برقرار نمایید.

تورهای ایرانگردی برای افرادی که به دلیل عدم آشنایی با جاذبه های گردشگری هر شهر امکان بازدید محبوبترین این جاذبه ها را ندارند گزینه بسیار مناسبی است. کارشناسان آژانس های مسافرتی بهترین جاذبه های هر شهر را شناسایی کرده و آنرا در لیست بازدیدهای گردشگران قرار میدهند و در طی سفر، لیدر تمامی این جاذبه ها را به شما معرفی خواهد کرد.

قیمت تور ایران گردی

قیمت تور ایران گردی به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت تور ایران گردی میتواند نسبت به تعداد شهرهایی که برای سفر در نظر گرفته شده اند متفاوت باشد. هر چه به تعداد شهرها افزوده شود قیمت تور ایرانگردی نیز بالانر خواهد رفت. برای تور های ایران گردی وسائط نقلیه گوناگونی نظیر قطار، هواپیما و همچنین اتوبوس در نظر گرفته میشود که در این بین ممکن است سفر با هواپیما نسبت به سفر با قطار و همچنین اتوبوس هزینه بالاتری داشته باشد. خدماتی که در هر شهر به مسافرین ارائه میشود در هر تور ایرانگردی متفاوت است که هر چه این خدمات بیشتر و از کیفیت بالاتری برخوردار باشند در نتیجه قیمت تور ایران گردی نیز افزایش خواهد یافت.

تورهای ایرانگردی

بهترین زمان تور ایرانگردی

نمیتوان گفت بهترین زمان تور ایران گردی چه زمان و ایامی است زیرا این تور بیشتر شهرهای ایران را در بر میگیرد و هر شهر در طول فصل های مختلف جذابیت های خاص خود را دارد. اما از آنجایی که بیشتر شهرهای ایران در فصل بهار و تابستان آب و هوایی متعادل پیدا میکنند میتوان گفت بهترین زمان تورهای ایران گردی در این فصول میباشد.

برای مشاهده تورهای تخصصی ایرانگردی در مسیرهای خاص و پر طرفدار نیز می توانید از طریق جدول زیر و کلیک برای تور مورد نظر خود ، تورهای ایرانگردی تک مسیره خاص انتخاب نمایید:

تورهای داخلی ایرانگردی تک مسیره

تور کیش

تور مشهد

تور قشم تور شیراز
تور اصفهان تور شمال
تور یزد تور طبیعتگردی
تور ایرانگردی تورهای کویر

در ذیل می توانید با بهترین مناطق گردشگری ایران و جاذبه های گردشگری ایران آشنا شوید و سپس هدف و مسیر تور ایرانگردی خود را برنامه ریزی نمایید.

جاذبه های گردشگری ایران :

برای دیدن جاذبه های شهر های توریستی و مهم ایران از طریق دکمه های زیر اقدام نمایید و همچنین سایر جاذبه های گردشگری ایران و دیدنی های کشور عزیزمان را در ذیل به شما معرفی خواهیم نمود؛ تا بتوانید در سفرهای داخلی و تور های ایرانگردی خود از این مکان های توریستی و دیدنی ایران بازدید نمایید.

جاذبه های گردشگری کیش جاذبه های گردشگری قشم جاذبه های گردشگری مشهد
جاذبه های گردشگری شیراز جاذبه های گردشگری اصفهان جاذبه های گردشگری یزد

سوالات رایج شما درباره تور ایرانگردی

برای سفارش تور ایرانگردی چیکار کنیم؟

شماره تماس های درج شده در بالای صفحه تور ایرانگردی جهت رزرور تور دلخواه شما برای یک ایرانگردی جذاب پاسخگو و مشاور شما می باشند. لطفا برای سفارش و رزرو تور ایرانگردی مورد نظر خود با شماره ها در تماس باشید.

برای انتخاب تورهای ایرانگردی و مشاوره چیکار باید بکنیم؟

کانتر ها و آژانس هایی که در بخش تور ایرانگردی معرفی کرده ایم راهنمای شما برای انتخاب یک تور ایرانگردی جذاب برای شما می باشند؛ و با توجه به درخواست شما و سلیقه سفرتان یک تور جذاب ایرانگردی را به شما پیشنهاد خواهند داد.

بهترین و پرطفدارترین تور ایرانگردی کدام مسیرها می باشند؟

البته این مسئله بهترین به سلیقه افراد در سفر و مکان تور و سر بستگی دارد ولی تورهای ایرانگردی به چابهار و درک و تورهای ایرانگردی به جزیره هرمز و قشم در طول سال معمولا طرفداران بیشماری دارد؛ همچنین تورهای ایرانگردی به مقصد استان کرمان و شیراز و حتی تورهای ترکیبی ایرانگردی به شیراز و کرمان اصفهان اللخصوص در نوز نیز طرفدار زیادی دارند.

بهترین زمان برای رفتن به یک تور ایرانگردی کی می باشد؟

معمولا تعطیلات چند روزه زمان مناسبی برای تور ایرانگردی است چون اغلب سفر های ایرانگردی نیاز به تعداد روز بیش از 3 روز دارند، همچنین در تعطیلات نوروز بیشتری تورهای ایرانگردی برگزار میشود.

سایر مکان های توریستی ایران:

1مجموع 12 پروژه
1مجموع 12 پروژه
لطفا خاطره ای از سفر ، یا درخواست تور و یا نظری درباره موضوع این بخش دارید بفرمایید
الهه ابراهیم خا ... : برای رزرو تورهای ایرانگردی
15 0
اگر بخوام شرایط تورهای ایرانگردی و برنامه های ایرانگردی جاری را بدانم و رزرو کنم چیکار باید بکنم ؟؟
مدیریت : جواب رزرو تور ایرانگردی :
18 0
شما میتوانی با شماره های آژانس های رسمی برگزارکننده انواع تورهای ایرانگردی که در جدول ابتدای صفحه است تماس گرفته و جزئیات برنامه های تورهای ایرانگردی را گرفته و اقدام به رزرو تور نمایید.
عنوان نظر :
نام شما :
تلفن :
10 / 10
از 79 کاربر